ایلنا/نخست‌وزیر بریتانیا، گفت که امیدوار است دیدارش با رئیس‌جمهوری آمریکا روابط دو کشور را به یکدیگر نزدیک‌تر کند و به توافقی درباره تجارت آزاد بینجامد.

به گزارش رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا، امروز -پنج‌شنبه- به بریتانیا سفر خواهد کرد تا از نزدیک‌ترین متحد ایالات متحده در اروپا دیدن کرده و با ملکه الیزابت چای بنوشد.

این در حالی است که در لندن بناست تظاهراتی در اعتراض به حضور وی صورت بگیرد. ترامپ پیشتر اوضاع بریتانیا را به‌خاطر اختلاف‌ها بر سر برگزیت، آشفته خوانده بود.

«ترزا می» نخست‌وزیر بریتانیا، امیدوار است دیدارش با ترامپ روابط دو کشور را به یکدیگر نزدیک‌تر کند و به توافقی درباره تجارت آزاد بینجامد.

ترزا می در بیانیه‌ای اعلام کرد: «رابطه‌ای قدرتمندتر از پیوند میان آمریکا و بریتانیا وجود ندارد و در سال‌های پیش رو اتحاد میان دو کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.»

ترامپ همچنین گفته که ممکن است با «بوریس جانسون» وزیر خارجه پیشیت بریتانیا، دیدار کند. رئیس‌جمهوری آمریکا پیشتر گفته بود که اوضاع بریتانیا نابسامان است و تصمیم درباره این‌که آیا ترزا می در مسند قدرت باقی بماند، برعهده مردم این کشور است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar