باشگاه خبرنگاران/ کابینه رژیم صهیونیستی امروز جلسه‌ای ویژه را برای بررسی اوضاع غزه تشکیل داد.

به گزارش یدیعوت آحارونوت، به دنبال بالا گرفتن تنش‌ها در نوار غزه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه اعلام کرد: اسرائیل برای هرگونه سناریو درباره غزه آماده شده است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در جلسه‌ای با حضور اعضای کابینه این رژیم به بررسی اوضاع در نوار غزه پرداخت. جلسه ویژه کابینه رژیم صهیونیستی با حضور آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ، گادی آیزنکوت، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، ناداو آرگامان، رئیس اداره امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) و مئیر بن شبت، مشاور امنیت داخلی و دیگر مقامات ارشد رژیم صهیونیستی برگزار شد.
در این جلسه نتانیاهو اعلام کرد: ما در یک نبرد حضور داریم که در آن ضرباتی میان دو طرف رد و بدل می‌شود، اما می‌توانم به شما بگویم که ارتش اسرائیل آماده مواجهه با هر نوع سناریویی است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: می‌دانم که همه شهروندان اسرائیل همانند من به نیروهای ارتش باور دارند و از آنها در مقابل هرگونه تحول احتمالی حمایت خواهند کرد.
همچنین در این جلسه از نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره امکان حل مشکلات موجود در نوار غزه بدون یک راهکار کاملا نظامی سوال شد و نتانیاهو در پاسخ گفت: به نظرم ما کار درستی را انجام می‌دهیم. ارزش دارد که نه تنها به آنچه می‌گوییم بلکه به آنچه انجام می‌دهیم، توجه داشته باشید.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: من امروز به همراه وزیر دفاع و رئیس ستاد ارتش از نیروهای نظامی اسرائیل دیدن کردم.
از روز دوشنبه و به دنبال اعلام تصمیم رژیم صهیونیستی برای بستن گذرگاه مرزی کرم شالوم و قطع گاز و سوخت نوار غزه تنش‌ها در این منطقه بالا گرفته است. رژیم صهیونیستی به بهانه نقض توافق آتش بس در اوایل بعدازظهر روز دوشنبه، چندین بار مناطق مختلفی از غزه را مورد حمله قرار داد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar