باشگاه خبرنگاران/ نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است روز جمعه برای آخرین بار در ارتباط با پرونده فساد مالی مورد بازجویی قرار گیرد.

به گزارش جروزالم پست، پیش از این هم بنیامین نتانیاهو، سارا نتانیاهو و پسرشان در خصوص این پرونده مورد بازجویی قرار گرفتند. نتانیاهو بارها اتهامات مربوط به این رسوایی را تکذیب کرده و مدعی شده است که پلیس هیچ مدرکی پیدا نمی کند؛ زیرا هیچ چیزی برای پیدا کردن وجود ندارد.

پرونده 4000 –که خطرناک ترین پرونده علیه نتانیاهوست-- درباره تسهیلات مالی است که نتانیاهو به مالک شرکت «بزک» ارائه کرده است تا از حمایت رسانه ای پایگاه خبری «والا» --وابسته به شرکت بزک-- برخوردار شود.

نتانیاهو همچنین در سه پرونده فساد مالی و پرداخت رشوه دیگر هم متهم شده است. پرونده 1000 مربوط به دریافت پول و هدایای گرانقدر از تجار ثروتمند است. پرونده 2000 درباره تلاش وی برای ایجاد یک توافق پنهانی با یک روزنامه صهیونیستی برای نشان دادن چهره سیاسی بهتری از او در سال 2014 است. پرونده 3000 در ارتباط با فساد مالی نتانیاهو در قرار داد معامله زیردریایی های اسرائیلی است.

سارا نتانیاهو هم پیشتر به استفاده از بودجه دولتی برای پرداخت هزینه های شخصی متهم شده بود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar