تسنیم/ جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به دنبال حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست به یک جوان فلسطینی که منجر به شهادت وی شد، بر ضرورت افزایش مقاومت بر ضد اشغالگران در کرانه باختری تاکید کرد.

به نقل از پایگاه خبری شهاب،" فوزی برهوم " سخنگوی حماس مردم کرانه باختری را به تشدید مبارزه و مقاومت با تمام تجهیزات و ابزار آن در پی شهادت یک جوان فلسطینی دعوت کرد.

"برهوم" امروز در گفت و گوی مطبوعاتی گفت: ما پیامدهای جنایت به شهادت رساندن محمد زغلول الریماوی پس از بازداشت و شکنجه‌ مرگبار را کاملا متوجه رژیم اشغالگر اسرائیل می‌دانیم .

وی اظهار داشت این جنایت زشت و وحشیانه، جنایت جدیدی است که به پرونده سیاه اشغالگران اسرائیلی و جنایات وحشیانه‌اش علیه ملت فلسطین اضافه می‌شود.

برهوم گفت تمام اشکال کشتار و سرکوبگری هرگز اراده ملت ما را درهم نمی‌شکند و هرگز روح مبارزاتی و مقاومت را از بین نخواهد برد.

بر اساس این گزارش، الریماوی جوان فلسطینی امروز سه شنبه پس از بازداشت و ضرب و شتم شدید توسط نظامیان اشغالگر در شهرک بیت ریما در شمال غربی رام الله در کرانه باختری اشغالی به شهادت رسید.

به گفته منابع محلی، محمد زغلول الریماوی پس از آنکه نیروهای ویژه ارتش رژیم اشغالگر وی را بازداشت کردند، مورد ضرب و شتم شدید و وحشیانه از سوی آنها قرار گرفت و به شهادت رسید.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ديجيليت
ديجيليت آگهی