فارس/ رهبر جنبش انصارالله یمن به مناسبت سالروز شهادت امام حسین (ع) و یاران ایشان به ایراد سخنرانی پرداخت و بر استقامت مردم یمن در برابر توطئه‌های آمریکا و ائتلاف سعودی تأکید کرد.

«سید عبدالملک بدر الدین الحوثی»، رهبر انصارالله یمن امروز (پنجشنبه) در به مناسبت عاشورا سخنرانی کرد.

او در ابتدای سخنرانی خود که بلافاصله بعد از بزرگداشت حماسه کربلاء در شهر صنعاء آغاز شد، سالروز شهادت امام حسین (ع) به همراه یارانش در کربلاء را به مسلمانان تسلیت گفت.

سید بدر الدین الحوثی با شمردن اسامی برخی از شهدای روز عاشورا گفت که تک تک آن‌ها در تاریخ مواضع بسیار مهم و شجاعانه‌ای داشتند.

رهبر انصارالله گفت که «به حسین [ع] نگاه می‌کنیم در حالی که تنها مانده و دشمنان او را محاصره کرده‌اند و این مسئله باعث قدرت و صلابت او می‌شود» و تأکید کرد که مردم یمن با الهام از ایشان و تأسی به منش او قدرت می‌گیرند.

او به جنگ علیه یمن نیز اشاره کرد و گفت که ائتلاف متخاصم سعودی به دنبال به زانو درآوردن مردم یمن است ولی آن‌ها هرگز در برابر زورخواهی‌های دشمنان تسلیم نخواهند شد و هم‌چون سرور شهیدان خواهند گفت: «هیات منا الذله».

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به تلاش ائتلاف سعودی-اماراتی برای اشغال همه همه مناطق یمن، تأکید کرد که مقاومت در برابر این ائتلاف نقشه‌های متجاوزان را خنثی خواهد کرد.

او همچنین از مردم یمن خواست برای مقابله با حملات ائتلاف سعودی-اماراتی در جبهه ساحل غربی از رزمنده‌ها و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن حمایت کرده و به آن‌ها ملحق شوند.

سید بدرالدین الحوثی گفت که مشکل ائتلاف متجاوز سعودی با مردم یمن این است که آن‌ها به آزادی و کرامت خود چنگ زده‌اند.

او بار دیگر بر مواضع ثابت و همیشگی انصارالله در برابر مسائل بزرگ امت اسلامی از جمله آرمان فلسطین و آزادی مردم این کشور تأکید کرد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ديجيليت
ديجيليت آگهی