تسنیم/ نخست وزیر انگلیس بار دیگر هشدار داد در صورتی که اتحادیه اروپا از مواضع خود در قبال خروج انگلیس از این اتحادیه کوتاه نیامده و به توافق "قابل قبولی" تن ندهد، باید منتظر خارج شدن لندن بدون دستیابی به هیچ گونه توافقی در مورد برگزیت باشد.

به گزارش رویترز، ترزا می روز پنجشنبه در کنفرانسی خبری پس از دیدار با رهبران اروپایی اعلام کرد در صورتی که بر سر شرایط خروج کشورش از اتحادیه اروپا توافقی حاصل نشود، انگلیس آماده ترک این اتحادیه است.

وی تاکید کرد که شرایط توافق مورد نظر باید برای لندن قابل قبول باشند.

می در ادامه با ابراز خوش بینی در مورد دستیابی به یک توافق خوب گفت اعتقاد دارد که تمایل فزاینده ای برای مذاکره و دستیابی به توافق برای برگزیت وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به اختلافات بر سر موضوع مرزهای ایرلند در توافق برگزیت، تاکید کرد که فقط از پیشنهاد یک توافق "پشتیبان" در مورد ایرلند موافقت خواهد کرد، یعنی توافقی که مرزهای باز میان ایرلند شمالی و جنوبی را تضمین کند.

نتایج یک نظرسنجی جدید توسط موسسه ORB نشان می‌دهد که رضایت رأی دهندگان انگلیسی از مدیریت ترزا می در جریان مذاکرات خروج کشورشان از اتحادیه اروپا به 29 درصد رسیده است که پایین ترین میزان از نوامبر 2016 به حساب می‌آید.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

کل ايرانو مثل کف دستت بلد باش
بلد آگهی