باشگاه خبرنگاران/ یکی از مخالفان دونالد ترامپ در اعتراض به سیاست‌های رئیس‌جمهور آمریکا اقدام جالبی انجام داد.

به گزارش دیلی میل، ستاره مشهور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پیاده روی «والک آف فیم» در هالیوود این بار به شکل دیگری تخریب شد. این بار یکی از مخالفان رئیس‌جمهور آمریکا روی این ستاره را با میله‌های چوبی شبیه به میله های زندان پوشاند.

یک هنرمند ساکن آمریکا که این میله های چوبی را بر روی ستاره مشهور دونالد ترامپ قرار داد، باعث شد توجه عابران پیاده به این ستاره جلب شود و از آن عکس بگیرند. خود این هنرمند هم در صفحه توییترش یک عکس از این ستاره را منتشر کرد و نوشت: «در نهایت، ترامپ پشت میله های زندان است.»
اقدام این فرد، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشت و همگان از آن استقبال کردند. یکی از این کاربران نوشت: «امیدوارم خیلی زود همین بلا سر او (ترامپ) بیاید.» یک کاربر دیگر نوشت: این اتفاق خیلی زود می افتد. خسته نباشی هنرمند.

با وجود اینکه تعدادی از حامیان دونالد ترامپ تلاش کردند این حصارها را از روی ستاره مشهور ترامپ بردارند، به نظر می رسد این میله ها که به سختی بر روی زمین چسبیده بود، تا چند ساعت بر روی ستاره ترامپ بود.

این نخستین بار نیست که این هنرمند ستاره دونالد ترامپ را هدف قرار می دهد. وی در سال 2016 هم در اعتراض به سیاست های ترامپ برای نصب دیوار مرزی در امتداد مکزیک، یک دیوار دور این ستاره نصب کرد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ديجيليت
ديجيليت آگهی