ایسنا/ ولیعهد عربستان به مناسبت سالگرد تاسیس این کشور و روز ملی عربستان تاکید کرد: به هیچ کس اجازه نخواهیم داد به حاکمیت کشور ما تعرض کند.

به گزارش پایگاه شبکه العربیة، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در هشتاد و هشتمین سالگرد تاسیس کشورش با اشاره به رشد و شکوفایی که عربستان در حاکمیت سلمان بن عبد العزیز، پادشاه این کشور شاهد آن است، تاکید کرد: هشتاد و هشتمین سالگرد تاسیس عربستان مناسبتی است که یادی کنیم از عبدالعزیز بن عبد الرحمان آل سعود، موسس عربستان که کشور را یکپارچه و ستون‌های آن را پی‌ریزی کرد و پس از او فرزندانش به این راه ادامه دادند و این کشور بزرگ را ساختند.

بن سلمان تاکید کرد: ما در روز ملی به جایگاه‌ بالایی که کشورمان در جهان و در میان کشورهای عربی و اسلامی به دست آورده، نقش کارآمدش در برقراری امنیت و صلح منطقه‌ای و جهانی، دستاوردهای اقتصادی و توسعه‌ای، تعمیق اصول شفافیت و عدالت در راستای تقویت مبارزه با فساد و تلاش جدی برای تحقق اهداف رویکرد ۲۰۳۰ می‌بالیم.

ولیعهد عربستان افزود: کشور عزیز ما که اسلام از آن نشات گرفته و انوار نبوت از آن ساطع شده، به اصول این دین پایبند باقی خواهد ماند و باجدیت با افراط‌گرایی و تروریسم مبارزه خواهد کرد و به هیچ کس اجازه نخواهد داد به حاکمیت ما تعرض و یا امنیت کشور را مختل کند.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ديجيليت
ديجيليت آگهی