فارس/ نمایندگان ارشد دموکرات بعد از دیدار با ترامپ او را به بی‌تفاوتی در برابر مشقت‌های کارگران فدرال و مذاکره نکردن متهم کرده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا دیدارش با دو نماینده ارشد حزب دموکرات در کنگره آمریکا برای پایان دادن به اختلافات و بازگشایی دولت فدرال را «اتلاف وقت» توصیف کرد.

ترامپ بعد از دیدار با «نانسی پلوسی»، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و «چاک شومر»، رهبر اقلیت دموکرات در مجلس سنا در توئیتر نوشت: «همین الان از جلسه با چاک و نانسی خارج شدم. تماماً اتلاف وقت بود. پرسیدم اگر فوراً در کارها گشایش ایجاد کنم سظرف ۳۰ روز آینده چه اتفاقی می‌افتد؟ با امنیت مرزی که لازمه آن احداث دیوار یا یک مانع فولادی است موافقت می‌کنید؟ نانسی گفت نه. گفتم خداحافظ، هیچ چیز دیگری هم کارساز نخواهد بود.»

خبرگزاری سی‌ان‌ان گزارش داده نمایندگان ارشد دموکرات هم بعد از این دیدار از ترامپ انتقاد کرده و او را به بی‌تفاوتی در برابر مشقت‌های کارگران فدرال و مذاکره نکردن متهم کرده‌اند.

شومر گفت: «متأسفانه رئیس‌جمهور بلند شد و از جلسه بیرون رفت. از پلوسی پرسید با ساخت دیوار من موافقت می‌کنید؟ گفت نه. او هم بلند شد و از جلسه بیرون رفت و گفتم "پس حرفی نداریم با هم بزنیم. بعد هم جلسه را ترک کرد.»

پلوسی از بی‌تفاوتی ترامپ نسبت به حقوق نگرفتن کارگران فدرال در مدت زمان تعطیلی دولت انتقاد کرد و با نیش و کنایه زدن به زندگی شخصی رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «او فکر می‌کند آنها (کارگران) هم می‌توانند از پدرشان پول بگیرند.»


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید