فارس/ ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد از بامداد فردا (چهارشنبه) تا بامداد یکشنبه آتی تمامی گذرگاه‌های کرانه باختری و غزه بسته خواهد شد.

«اویخای ادرعی» سخنگوی عربی ارتش صهیونیستی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که به مناسبت برگزاری جشن‌های «پوریم» در سرزمین اشغالی، تمامی معابر و گذرگاههای کرانه باختری و منطقه غزه به مدت چهار روز بسته خواهد بود.
او نوشت که جشن‌های پوریم از بامداد چهارشنبه الی بامداد یکشنبه برگزار خواهد شد و در این مدت مناطق «یهودا» و «سامره» به طور کامل بسته خواهد شد و فقط عبور و مرور در برخی موارد ویژه در کرانه باختری و غزه میسر خواهد بود.
هر ساله با برگزاری اعیاد یهود در سرزمین اشغالی، کرانه باختری کاملا به حالت یک پادگان نظامی در می‌آید و رفت و آمد‌ها در این منطقه برای ساکنان بسیار دشوار می‌شود و به بهانه تأمین امنیت این جشن‌ها، زندگی فلسطینیان کاملا مختل می‌شود.
کرانه باختری و قدس اشغالی در روز یکشنبه گذشته شرایط بحرانی را سپری کرد. یک جوان فلسطینی در واکنش به حملات نظامیان صهیونیست، با حمله به صهیونیست‌ها با چاقو و سپس تفنگ دو سرباز صهیونیست را کشت و چندین تن دیگر را زخمی کرد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

ديجيليت
ديجيليت آگهی