میزان/ افزایش یافتن نرخ خودکشی در سیستم زندان‌های آمریکا باعث شد تا فعالان در خصوص رفتار پلیس با زندانیان این کشور ابراز نگرانی کنند.

بر اساس داده‌های اخیر وزارت دادگستری آمریکا، ۳۷۲ مورد خودکشی در میان ۳ هزار نفر از زندانیان فدرال در سال ۲۰۱۴ رخ داده است.
این آمار از خودکشی در زندان‌های فدرال ۲.۵ مورد بیشتر در نرخ خودکشی در زندان‌های دولتی آمریکا و ۳.۵ مورد بیشتر از موارد گزارش شده خودکشی در داخل جامعه این کشور است.
نرخ خودکشی زندانیان در زندان‌های آمریکا به سطح هشدار رسید/زندان پنسیلوانیا رکورد دار خودکشی زندانیان
نتایج تحقیقات نشان می‌دهد از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ بیش از ۳۰۰ مورد خودکشی در زندان‌های محلی آمریکا گزارش شده است.
بسیاری از پرونده‌های زندانیان آمریکا با خودسوزی و اقدام به خودکشی در اتباط است. طی ۵ سال گذشته در میان ۴۰۰ مورد پرونده زندانیان ۴۰ درصد به اقدام برای خودکشی مربوط می‌شوند.
از آغاز سال جدید میلادی در ایالت پنسیلواینا، تا کنون ۷۷ زندانی اقدام به خودکشی کرده‎اند، اما دولت آمریکل تنها جزئیات بخشی از موارد خودکشی را گزارش می‌شود.
طی ۲ سال گذشته در هر سال، ۱۵ زندانی اقدام به خودکشی کردند و این آمار طی ۲ دهه اخیر در پنسیلوانیا بدترین سوابق به شمار می‌آید.
همچنان ۶۶ مورد مرگ زندانیان در زندان پنسیلوانیا وجود دارد که جزئیاتی از آن‌ها منتشر نشده است.
به گفته کارشناسان، مرگ و میر‌هایی که عمدتاً در زندان‌های آمریکا رخ می‌دهد قابل پیشگیری است. برخی از زندانیان باید در بیمارستان‌های روانپزشکی بستری شوند و از برخی از خودکشی‌ها هم می‌توان از طریق راهنمایی و مشاوره جلوگیری کرد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید