تسنیم/ رسانه‌های یمنی از کشته شدن ده مزدور ائتلاف متجاوز سعودی در عملیات تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی خبر دادند.


به گزارش المسیره، تک تیراندازان یمنی طی ساعات گذشته موفق شدند 10 نفر از مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی را در شرق "الدود" واقع در جیزان به هلاکت برسانند.

از سوی دیگر نیروهای یمنی با دو فروند موشک زلزال 1 و تعدادی گلوله توپ یک پادگان تازه تاسیس مزدوران ارتش سعودی را در کوه "النار" واقع در اطراف جیزان هدف قرار دادند که بر اثر این حملات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

در مقابل متجاوزان سعودی مناطق مختلفی از بخش مرزی "رازح" در صعده واقع در شمال یمن را هدف حملات راکتی و توپخانه ای خود قرار دادند.

کمیته ملی امور اسرای یمن امروز در بیانیه ای اعلام کرد که از زمان موافقت خود با طرح نماینده ویژه سازمان ملل هیچگونه پیشرفت محسوسی در این زمینه حاصل نشده است.


این کمیته افزود: مواضع نماینده سازمان ملل در شورای امنیت ما را غافلگیر کرد چرا که او موافقت ما با طرح خود و لجبازی متجاوزان و عدم پاسخ آنها به این طرح را به طور کلی نادیده گرفت.

در این بیانیه آمده است که روشی که نماینده سازمان ملل در پیش گرفته متجاوزان را به تعلل و عدم جدی بودن در اجرای تعهداتشان تشویق می کند.

کمیته ملی امور اسرا از نماینده سازمان ملل خواست که برای افکار عمومی اعلام کند که چه کسانی با طرح او مخالفت کرده اند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

فناورد
فناورد آگهی