باشگاه خبرنگاران/ رژیم آل خلیفه از زندانیان سیاسی بحرین در زندان مرکزی «جو» انتقام ‌جویی می‌کند و شکنجه همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اینترنتی منامه پست، رژیم آل خلیفه از زندانیان سیاسی بحرین در زندان مرکزی «جو» انتقام ‌جویی می‌کند و آن‌ها را به سلول‌های انفرادی انتقال می‌دهد.

برخی منابع فاش کردند: اداره زندان مرکزی «جو» بحرین به شکلی گسترده و هدفمند انتقام از زندانیان سیاسی را از طریق انتقال آن‌ها به سلول‌های انفرادی به عنوان یک مجازات اضافی در پیش گرفته است.

برخی از زندانیان اعلام کردند: سلول‌های انفرادی زندان بدون تهویه هستند و هیچگونه استاندارد‌های بهداشتی در آن رعایت نمی‌شود و حشرات و جوندگان در آن موج می‌زنند. مسئولان زندان، زندانیان را به تخت می‌بندند و اجازه نمی‌دهند آن‌ها استحمام کنند و برخی از سلول‌های انفرادی نیز بدون نور هستند.

این منابع اعلام کردند: مسئولان زندان جو هفته گذشته «حسین سهلاوی» زندانی سیاسی را که به ۱۷ سال زندان محکوم شده است بیش از ۸ روز به سلول انفرادی منتقل و ملاقات و ارتباط با او را قطع کردند.

این منبع نوشت: مسئولان این زندان محمد میرزا قهرمان بازی جوجیتسو (ورزش رزمی) را که به خاطر اتهامات سیاسی به ۱۰ سال زندان محکوم شده است ۳ روز به سلول انفرادی منتقل کردند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی