باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی از توصیه های مهم سیدحسن نصرالله به فعالین فضای مجازی و هوشیاری آن‌ها در این فضا را مشاهده می کنید.

به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان ضمن هشدار به اینکه هر موضوع کوچکی می‌تواند دستمایه تنش آفرینی شود، بر لزوم هوشیاری در استفاده از شبکه‌های اجتماعی تاکید می کند و توصیه های خود را خطاب به فعالین شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌کند.

نصرالله در بخشی از این ویدئو می گوید: "توصیه اخیر من در این راستا به همه برادارن و خواهران جوان و نوجوان به ویژه کسانی که در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند، این است که توجه آنان را به این نکته جلب کنم و هشدار بدهم و با خبرشان کنم که همواره کسانی هستند که از کوچکترین موضوعی مشکل به بار می‌آورند. امروز داستانی سرهم می‌کنند و مشکلی در مورد مسلمانان و مسیحیان، شیعه و سنی و جنبش امل و حزب الله به وجود می‌آورند.

همه کسانی که شبکه‌های اجتماعی را پیگیری می‌کنند و یا جملاتی را در این صفحات می‌نویسند، باید بسیار هوشیار بوده و احتیاط کنند و بدانند که این صفحات دنبال می‌شوند و از آن برای کینه توزی و به بار آوردن مشکلات و تنش آفرینی استفاده می‌شود و این فقط به تلویزیون و رادیو و سخنرانی و مواضع علنی محدود نمی‌ماند."


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی