آخرین خبر/ کتاب دوست و یار همیشگی ما، در فضای مدرن و زندگی پیچیده امروزی متناسب با نیاز و تقاضای افراد تغییر کرده تا بیشتر و راحتتر از نسخه های کاغذی و شاید جاگیر بتواند همواره در دست دوست دارانش باشد.
آخرین خبر هم در همین راستا تلاش داشته تا غیر از آن که خبرهای دست اول حوزه کتاب و ادبیات را درست و دقیق به مخاطبانش برساند، مسئولیت جذب و همراه کردن مخاطب را نیز تا حد امکان به شکل قابل قبولی انجام دهد.
بخش "کتاب" برای افرادی که از خبرهای پر سر و صدا و اتفاقات ناخوشایند زمانه خسته اند و دلشان می خواهد در کنار کسب آگاهی، چند دقیقه ای با حس و حال خوب یک شعر و یک ترانه قدیمی و یا داستانی جذاب و پر کشش همراه شوند بهترین گزینه است.
شما دوستداران و علاقه مندان به کتاب میتوانید عکس های خوش آب و رنگ از کتاب ها را ببینید و جدیدترین و پر فروش ترین کتاب های ایران و جهان را شناخته و از موضوعات آن اطلاع پیدا کنید. 


کتاب طبقه بندی مشخصی برای مخاطبش فراهم نموده که شامل بخش های زیر است:
«قند پارسی» حاوی امثال و حکم و ضرب المثل هایی است که همیشه شنیده ایم و حالا داستان پیدایش و نکته های جذابش را قرار است در کاشی کتاب بخوانیم.
«قصه شب»، «داستان ایرانی» و «داستان صوتی» هر سه قالبی متفاوت از یک محتوا هستند. داستان، چیزی که ما را به سفری پر کنکاش برای شناخت خود و دنیای اطراف می برد هر شب در قالب های صوتی و مکتوب برای مخاطبان عزیز آماده و منتشر می شود. داستان هایی که یا به شکل سریالی هر شب ادامه دارند و یا به شکل تک قسمتی در بخش «داستان کوتاه» ارائه می شوند.
لذت شنیدن داستان صوتی را حتما امتحان کنید، همان طور که سرگرم کارید یا در رفت و آمدهای روزمره و یا در فرصتی که برای فراغت دارید بگذارید بخش کتاب برای تان قصه ای بخواند و لذت ببرید.
در «بخشی از کتاب» و « دو خط کتاب» می توانید بهترین و جذاب ترین بخش های کتاب های مختلف را بخوانید، جملاتی تاثیرگذار که گرچه کوتاهند اما عمیق و گاهی هم حرف دل خیلی از ما هستند.
«شاعرانه» و «شعر صوتی» جایی است برای همراه شدن با ردیف و قافیه احساسات و البته چشیدن طعم خوب شعر نو. ترانه های جدید و قدیمی با صدای خواننده های محبوبی که شعرهای مهم و نوستالژیک را خوانده اند بخشی از صوت های شنیدنی این بخش است.

در این بین آخرین خبر همیشه گوشه چشمی به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز داشته و صفحات شاعران و نویسندگان مطرح و هنرمندانی که دغدغه ادب و فرهنگ دارند از نگاه آخرین خبری ها دور نمی ماند.
کتاب های تازه منتشر شده، خبر برگزاری جشن امضای کتاب ها و مراسم فرهنگی و ایده های نو، جزء جدا نشدنی بخش کتاب است.

به ما بپیوندید تا کمی عمیق تر از اطرافیان تان دنیا را ببینید.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net