آخرین خبر/ دریایی از اپلیکیشن ها و برنامه های اندرویدی پیش روی شماست، کدام یک را انتخاب می کنید؟ یکی که آیکن زیباتری دارد؟ آنکه از همه بیشتر دانلود شده؟ موردی که بیشترین لایک را گرفته؟حقیقت این است که هیچ کدام از این راه ها بهترین راه برای انتخاب یک اپلیکیشن یا بازی نیست!


بهترین راه برای انتخاب و نصب یک اپلیکیشن اینست که یک توضیح کامل و جامع درباره آن بخوانید و براساس مشخصات و ویژگی هایی که ارائه شده، دست به انتخاب بزنید تا مجبور نباشید که ده ها اپ و بازی را نصب و حذف کنید تا به بهترین مورد برسید. این توضیح جامع و در عین حال کوتاه، همراه با مشخصات، دقیقا همان چیزی است که ما در بخش بازاراپ در اختیار شما کاربران گرامی می گذاریم.


اگر دوست داشتید و خواستید در غنی تر کردن این بخش به ما کمک کنید می توانید پس از دانلود و استفاده از اپلکیشن معرفی شده، نظر خود را به ما بگویید تا سایر کاربران هم بتوانند هم از معرفی تیم ما و هم از تجربه شما در انتخاب اپلیکیشن و بازی بهره ببرند.

سعی ما این است که "بازار اپ" محلی باشد برای علاقمندان به ابزارهای کاربردی تلفن های هوشمند که می خواهند دیگران را هم از دانسته هایشان بهره مند کنند.

در "بازار اپ" یک بخش مهم اپ های برگزیده است که به صورت مناسبتی یا در صورت ارائه یک فهرست از بهترین ها ، ترجمه و منتشر می شوند، تلاش ما این است که این فهرست از انتخاب های برترین وبسایت های جهان و صاحب نام در عرصه وب و اپلیکیشن انتخاب شود و در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

یک سر کوتاه به بخش "بازار اپ" بزنید، بازی ها و اپ های روز را مرور کنید و بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید.


در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net