آخرین خبر/ سوت آغاز پر هیجان ترین رویداد ورزشی دنیا از امروز به صدا در می آید، «آخرین خبر» برای مخاطبان خود و علاقمندان به فوتبال و جام جهانی برنامه های ویژه ای تدارک دیده که یکی از آنها پیش بینی نتایج بازی هاست.
همراهان «آخرین خبر» می توانند با ورود به کاشی «پیش بینی» علاوه بر رقابت هیجان آور با سایر مخاطبان فراگیرترین رسانه مجازی ایران، شانس خود را برای کسب جوایز ویژه امتحان کنند.
توجه داشته باشید که برای شرکت در پیش بینی لازم است حتما پروفایل داشته باشید، لذا اگر هنوز پروفایل ندارید به منوی اصلی بروید و آن را ایجاد کنید، داشتن پروفایل برای شرکت در بخش های هواداری و کل کل نیز لازم است.

کاشی «پیش بینی» شرایطی را فراهم کرده که مخاطبان با توجه به امتیازات برنامه ریزی شده می توانند در هر لحظه از ورود به مسابقه برای کسب امتیازات لازم شانس داشته باشند و رقابتی هیجان انگیز را تجربه کنند.

ویژگی بارز کاشی «پیش بینی» آخرین خبر این است که شما به صورت لحظه ای می توانید عملکرد خود را رصد و شرایط خود را نسبت به سایر رقبا و دوستان بسنجید و حتی در فضای مجازی آن را منتشر کنید و برای «کری خوانی» با دوستان به اشتراک بگذارید!

غیر فوتبالی ها هم به این نکته توجه داشته باشند که با توجه به آمارهای موجود در کاشی پیش بینی، به راحتی می توانند خود را در این مسابقه محک بزنند و بر بسیاری از رقبای فوتبال بلد خود غلبه کنند!

جایزه نهایی این مسابقه در روزهای آینده به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.
پس همین حالا با ایجاد پروفایل به کاشی «پیش‌بینی» بروید و ضمن مطالعه قواعد و شرایط این مسابقه از دوستان خود برای عضویت در «آخرین خبر» و حضور در این مسابقه دعوت کنید.
جام جهانی را با «آخرین خبر» هیجان آورتر ببینید.