آخرین خبر/ با افتخار به اطلاع شما مخاطبان عزیز می رسانیم، تعداد فالورهای صفحه اینستاگرام ما از مرز نیم میلیون نفر گذشت. این رقم بالاترین تعداد فالور در بین رسانه های رسمی فعال در ایران است.
صفحه اینستاگرام آخرین خبر که از اوایل سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده به صورت کاملا ارگانیک رشد کرده و هیچگونه افزایش ممبر با استفاده از روش های متاسفانهِ مرسومِ ممبرگیری به صورت فِیک نداشته است.
آخرین خبر تلاش دارد در صفحه اینستاگرام خود روایتی متفاوت از اتفاقات ارائه دهد، روایتی خودمانی و غیر رسمی، ما اعتقاد داریم تصاویر دروغ نمی گوید بر این اساس سعی داریم حداقلِ توضیحات را برای عکس ها بنویسیم مگر آنجا که واقعا ابهام آفرین باشد. این در حالی است که دست و پای ما در انتشار برخی مطالب و تصاویر به عنوان یک رسانه رسمی که ملزم به رعایت چهارچوب هاست بسته است اما باور داریم مخاطبان ما شرایط یک رسانه رسمی دارای مجوز را درک می کنند و تمایز لازم را نسبت به مسئولیت حقوقی انتشار چنین مواردی بین ما و اکانت های ناشناخته قائل می شوند.
لازم به توضیح استکه تیم اینستاگرامی آخرین خبر همچون تمامی بخش های دیگرِ تحریریه ما، تقریبا به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی مشغول به فعالیت است. افتخار این موضوع آنجا برای ما مضاعف است که بدانید مدیریت و انتشار محتوا در این بخش کاملا در اختیار همکاران خانمِ ماست.
گفتنی است صفحه اینستاگرام آخرین خبر که تاکنون بیش از 21 هزار پست در آن منتشر شده بنابر داده های آماری این شرکت در سال 2017 میلادی، تعاملی ترین صفحه اینستاگرام خبری فارسی زبان بوده است.
پیشنهاد می کنیم صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید تا تصویری جدید و متفاوت از اتفاقات روز را ببینید.