آخرین خبر/ اپلیکیشن "آخرین خبر" در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که مهمترین جایزه سالانه با موضوع اپلیکیشن‌‎های موبایلی و وب‌سایت‌هاست موفق به اخذ جایگاه برتر بین اپلیکیشن‌های موبایلی در زمینه اخبار شد.

روز گذشته در جریان یازدهمین دوره این جشنواره که در تهران و با حضور فعالین حوزه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی برگزار می‌شد آخرین خبر به عنوان بهترین اپلیکیشن از دیدگاه داوران در زمینه اخبار انتخاب شد. همچنین "آخرین خبر" همزمان جایزه بخش مردمی را در این زمینه نیز از آن خود کرد تا تنها اپلیکیشنی باشد که در این دوره علاوه بر رای داوران، جایزه مردمی را نیز از آن خود کرده است.

به گزارش «آخرین خبر» محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان میهمان ویژه در این مراسم حضور داشت و ضمن اهداء جوایز در سخنانی کوتاه گفت: امروز در جمع شما حاضر شدم تا بگویم به آینده ای که شما می سازید خوشبین هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز قطع به یقین می توانیم بگوییم که آینده بهتر ایران در گرو فعالیت جوانان است تاکید کرد: از شما قدردان هستیم و امیدواریم بتوانید شرایط اقتصادی کشور را تغییر دهید و انگاره فرزند زمان خود نبودن مسئولان را کنار بگذارید.

گفتنی است «آخرین خبر» طی سال‌های گذشته سه مرتبه دیگر نیز در این جشنواره به عنوان اپلیکیشن برگزیده انتخاب شده است که رکوردی منحصر به فرد محسوب می‌شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید