آخرین خبر/ همانگونه که مطلعید شرکت آمریکایی اپل طی چند روز گذشته بار دیگر فعالیت اپلیکیشن‌های مطرح ایرانی را بر بستر سیستم عامل ios مسدود کرده که این امر موجب سرگردانی کاربران گوشی‌های آیفون و سیستم های مک شده است.
با تاسف زیاد، نسخه ios اپلیکیشن خبری «آخرین خبر» با اینکه به جز فعالیت رسانه‌ای هیچگونه کارکرد اقتصادی یا تراکنش مالی نداشته نیز با این محدودیت روبرو شده است.
لذا تیم فنی و تحقیق و توسعه ما طی چند روز گذشته تمرکز خود را برای یافتن یک راه حل پایدار معطوف کرد و نهایتا راه کار استفاده از اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب را برگزید که راه حلی پایدار محسوب می‌شود.
لذا به اطلاع آن دسته از مخاطبان عزیزی که از سیستم عامل ios و گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنند می‌رساند با استفاده از روش زیر می‌توانید به راحتی به "وب اپلیکیشن" آخرین خبر دسترسی داشته باشد.
ابتدا در مرورگر گوشی خود وب سایت آخرین خبر به آدرس akharinkhabar.ir را باز کنید، در قدم بعد مطابق تصویر این خبر دکمه share را از نوار پایین پیدا و بر روی آن کلیک کنید، سپس گزینه add to home screen را انتخاب و در نهایت با کلیک بر روی گزینه add در قسمت بالا سمت راست، وب اپلیکیش آخرین خبر بر روی گوشی شما فعال خواهد شد.
گفتنی است این روش در حال حاضر تنها روش پایدار برای مشکل پیش آمده است و تا حدود زیادی می‌تواند نیازهای کاربران ios را برطرف نماید.
موفق و پیروز باشید

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید