آخرین خبر/ نسخه جدید آخرین خبر که 19امین به‌روزرسانی آن در طول بیش از 6 سال فعالیتش محسوب می‌شود، به زودی در استورهای رسمی و ایرانی اندروید در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

روند تست نسخه جدید، مراحل پایانی خود را می‌گذراند و به زودی شاهد رونمایی از نسخه جدید اپلیکیشن آخرین خبر خواهیم بود.
آپدیت جدید که با شماره نسخه 7 منتشر می‌شود شامل تغییرات بنیادی در زیرساخت اپلیکیشن هست و یکی از دلایل تأخیر در انتشار و سخت‌گیری در آزمایش آن، همین امر هست. تغییراتی که راه را برای توسعه‌های بزرگ دیگر باز می‌کند و سازگاری بیشتری با اندرویدهای 8 به بالا دارد.
نسخه 7 اپلیکیشن آخرین خبر علاوه بر تغییراتی در ساختار کدهای برنامه و لیست اخبار، تغییرات جالب دیگری هم دارد که استفاده از امکانات اپلیکیشن را برای کاربران راحت و جذاب کرده است. با توجه به اینکه بخش ورزشی آخرین خبر یکی از پرطرفدارترین قسمت‌های برنامه می‌باشد و درخواست‌های زیادی از سمت کاربران برای تخصصی‌تر کردن این بخش داشتیم، امکانات جدیدی مثل جدول لیگ‌ها، نتایج زنده، آمار و ارقام بازی‌ها، اطلاعات بازیکنان، ترکیب تیم و پیش‌بینی به آن افزوده شد که در آپدیت جدید این امکانات به صورت یک‌پارچه از طریق کاشی ورزشی در اختیار کاربران قرار گرفته است.
بخش‌های اصلی رابط کاربری اپلیکیشن آخرین خبر، بر اساس استانداردهای "متریال دیزاین" گوگل در حال اصلاح و به روزرسانی است که در این نسخه، لیست‌ اخبار تمام بخش‌ها به عنوان یکی از صفحات اصلی تشکیل‌دهنده برنامه تغییراتی را داشته است.
امکانات دیگری نیز به اپلیکیشن اضافه شده که اجازه دهید تا با انتشار رسمی آن در استورهای اندروید در جریان آن قرار گیرید.

برای اطلاع از آخرین خبرهای اپلیکیشن آخرین خبر و اتفاقاتی که اینجا یعنی مجموعه آخرین خبر می‌افتد می‌توانید کانال و صفحه اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر را دنبال کنید
کانال اپلیکیشن آخرین خبر
https://t.me/akharinkhabarApp
صفحه اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر
https://www.instagram.com/akharinkhabar.workplace
/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید