آخرین خبر/ نیم بها شدن هزینه اینترنت مصرفی، استفاده از دستیار صوتی برای درج کامنت، بازطراحی بخش ورزشی، اضافه شدن تب ویدئو به همه کاشی‌ها و برخی بهود ها از جمله در ارسال اخبار مهم از ویژگی‌های نسخه جدید است.

از گوگل پلی

در نسخه جدید اپلیکیشن اندرویدی ما چند اتفاق خیلی مهم و خوب افتاده است:
*اولین و مهترین اتفاق، نیم بها شدن هزینه اینترنت مصرفی کاربران هست که به واسطه قرار گرفتن اپ ما در لیست محصولات ایرانی فراهم شده، فقط به این نکته مهم توجه داشته باشید که اگر همزمان با استفاده از آخرین خبر فیلتر‌شکن شما روشن باشد چون ارائه دهنگان اینترنت، ترافیک شما را بین الملل حساب می‌کنند نیم بها شدن محاسبه نمی‌شود. نیم بها شدن اینترنت مصرفی به این شکل برای شما اعمال میشه که مثلا اگه یه فیلم 10 مگابایتی رو از  آخرین خبر ببینید عملا 5 مگابایت از حجم بسته شما کم میشه. این اتفاق مربوط به همه اپراتورهای تلفن همراه و همه ارائه دهنگان اینترنت ADSL میشه.

**دومین اتفاق خوب، اضافه شدن یه دستیار صوتی برای درج کامنت و یا سرچ در اپلیکیشن هست. ما روزانه حدود 50 هزار کامنت از شما کاربران عزیز دریافت می کنیم این حجم از کامنت موجب شد تا به فکر راه آسون تری برای ارسال کامنت باشیم، حالا شما همراهان عزیز با استفاده از آیکون "میکروفن" در اپلیکیشن می تونید به راحتی کامنتتون رو بگید تا دستیار صوتی اون رو برای شما تایپ کنه یا حتی در سرچ از این امکان استفاده کنید. این امکان رو حتما امتحان کنید.

***سومین اتفاق مثبت در این نسخه اضافه شدن تب ویدئو به تمامی بخش‌های آخرین خبر هست، بر اساس آنالیز داده‌ها به این نتیجه رسیدیم که پیدا کردن ویدئوها برای شما مخاطبان عزیز سخت هست، به همین دلیل تمام ویدئوهای یک بخش رو در تبی به نام ویدئو در بالای هر بخش مشخص کردیم تا راحت تر پیداشون کنید، این امکان در کنار نیم بها شدن حجم مصرفی اینترنت در آخرین خبر دیدن ویدئوها رو دلچسب‌تر میکنه.

****اتفاق خوبِ دیگه مربوط به بخش ورزشی میشه که یکی از پرمخاطب‌‎ترین بخش های آخرین خبر هست، در نسخه جدید، پیش بینی، جداول لیگ‌ها و نتایج زنده رو توی بخش ورزشی تجمیع کردیم تا مخاطبان بتونن تمام مسائل مربوط به ورزش رو صرفا در یک جا در دسترس داشته باشند.

چند تغییر مهم دیگه هم انجام شده، مثلا ساختار ارسال خبر مهم بهبود پیدا کرده، توی زیرساخت امکاناتی فراهم شده که اپلیکیشن با اندرویدهای جدید سازگار تر شده، همچنین سرعت به روزرسانی کاشی قیمت ها به یک دقیقه کاهش پیدا کرده.

*****حذف، اضافه و جابجایی کاشی ها: شخصی سازی اپلیکیشن یکی از دغدغه های همیشگی ما بوده و یکی از نیازهای اصلی شخصی سازی این هست که بتونید برخی بخش ها رو حذف و یا جابجا کنید و اولویت بالاتری بهش بدید، حالا این امکان در اپلیکیشن فراهم شده، فقط دقت کنید برای استفاده از این امکان حتما باید پروفایل داشته باشید تا بتونیم اطلاعات مربوط به تغییرات شما رو ذخیره کنیم.

لطفا نسخه جدید رو نصب کنید و پیشنهادات و انتقادات خودتون رو برای ما ارسال کنید. 
برای این کار می تونید از گزینه "تماس با ما" در منوی نرم‌افزار استفاده کنید یا اینکه توی همین خبر کامنت بزارید.
مرسی که هستید

برای اطلاع از آخرین خبرهای اپلیکیشن آخرین خبر  کانال و صفحه اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر را دنبال کنید
کانال اپلیکیشن
صفحه اینستاگرام اپلیکیشن