آخرین خبر/ با افتخار به اطلاع شما مخاطبان عزیز می رسانیم، تعداد فالورهای صفحه اینستاگرام ما از مرز هفتصدهزار مخاطب گذشت. این رقم بالاترین تعداد فالور در بین رسانه های رسمی فعال در ایران است.
صفحه اینستاگرام آخرین خبر که از اوایل سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده با برنامه ریزی دقیق، تولید محتوا و بازنشر اخبار روند رو به رشدی در افزایش مخاطب داشته و هیچگونه افزایش ممبر با استفاده از روش های مرسومِ ممبرگیری به صورت فِیک نداشته است.
آخرین خبر تلاش دارد در صفحه اینستاگرام خود روایتی متفاوت از اتفاقات ارائه دهد، روایتی خودمانی و غیر رسمی، ما اعتقاد داریم تصاویر گویاترین زبانِ روایت خبر هستند؛ از این رو با کوتاه ترین توضیحات، تاثیرگذارترین عکس ها را از میان خبرگزاری های داخلی و خارجی بازنشر می کنیم. اگر چه گاهی به دلیل رعایت خط قرمزها و و چهارچوب های قوانین رسانه، محدودیت هایی همانند دیگر رسانه ها در بازنشر اخبار داشته ایم اما بر این باوریم که مخاطبان، شرایط و مسئولیت های یک رسانه دارای مجوز را از اکانت های غیر رسمی فعال در فضای مجازی درک می کنند و ما نیز به احترام چنین مخاطبانی همواره تلاش کرده ایم خبرهایی بدون جهت گیری و تغییر و تحریف منتشر کنیم.
لازم به توضیح است اینستاگرام آخرین خبر همچون تمامی بخش های دیگرِ تحریریه ما، تقریبا به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی مشغول به فعالیت است.
گفتنی است صفحه اینستاگرام آخرین خبر که تاکنون بیش از 24 هزار پست در آن منتشر شده بنابر داده های آماری این شرکت در سال 2018 میلادی، تعاملی ترین صفحه اینستاگرام خبری فارسی زبان بوده است.
پیشنهاد می کنیم صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید تا تصاویری جدید و متفاوت از اتفاقات روز را ببینید.