آخرین خبر/  ویرایش شماره 8.1 آخرین خبر پس از گذراندن مراحل تست و گرفتن بازخودهای نسخه 8، بر روی استورهای اندروید ایرانی و گوگل پلی قرار گرفت.
نظرات شما اهمیت زیادی برای تیم توسعه آخرین خبر دارد؛ امکانات و تغییرات جدیدی که در آپدیت شماره 8 قرار گرفت کاملاً بر اساس اعلام نیاز و پیغام‌های شما کاربران بود که از راه‌های مختلف و به خصوص از طریق تماس با ما، به دست ما می‌رسد.

از گوگل پلی

افزوده شدن پیش‌بینی آب و هوا
در نسخه جدید، امکان پیش‌بینی آب و هوا بر اساس موقعیت مکانی فراهم شد. برای این امکان لازم است تا حداقل برای یک بار موقعیت مکانی خود را مشخص کنید تا آب و هوای منطقه‌تان در صفحه اول برنامه نمایش داده شود و پس از آن نیازی به روشن کردن GPS نیست. البته اگر دوست داشتید می‌توانید بدون GPS، شهر خود را در بخش آب و هوا جست و جو کنید و نیازی به دسترسی موقعیت مکانی نیست.

افزوده شدن نوار اخبار فوری و مهم
مشکل بسیاری از کاربران این بود که پس از گذشت مدتی و به هر دلیلی اگر قادر به دریافت اخبار از طریق اعلان نشدند، جایی نبود که اخبار فوری و مهم روز را در داخل اپلیکیشن مشاهده کنند. به همین علت در صفحه اصلی و در قسمت بالایی کاشی‌ها، "نوار اخبار فوری و مهم"، در کنار آیکن وضعیت آب و هوا قرار گرفت.

تأیید خودکار کامنت‌ها
آخرین خبر به عنوان رسانه دیجیتال فارسی زبان، بیشترین تعداد کامنت‌های دریافتی را دارد. انتشار این حجم بالا از نظرات با استفاده از نیروی انسانی، زمان‌بر و هزینه‌بر است. یکی از تغییراتی که در نسخه جدید ایجاد شده، تأیید خودکار نظرات کاربرانی است که دارای پروفایل هستند.ما را در کانال اپلیکیشن آخرین خبر
اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر
وبلاگ آخرین خبر دنبال کنید