آخرین خبر/ با هدف اجرای فاز اول از نیت خیرِ شما مخاطبان عزیز و همراهان ما در کمیپنِ "باهم"، تعداد ۱۰۰ بسته غذایی که محتویات آن توسط کاربران تعیین و هزینه آن پرداخت شده بود در مناطق محروم توزیع شد. در ادامه‌ی پویش "با هم" و در آخرین روزهای باقیمانده از ماه رمضان به ما در پویش "با‌هم" بپیوندید.

آخرین خبری‌های عزیز سلام
یکی از توصیه هایی که برای شب قدر 23 ام ماه رمضان به آن تاکید شده کمک به نیازمندان و فقراست، همانطور که می‌دانید ما در مجموعه آخرین خبر از ابتدای ماه رمضان پویشی با عنوان "باهم" برای کمک به فقرا و نیازمندان ایجاد کردیم که با استقبال خوب شما مخاطبان عزیز همراه شد و در مرحله اول توانستیم 100 بسته غذایی به ارزش 12 میلیون تومان را بین نیازمندانی که از طریق خانه‌های بهداشت مناطق محروم شناسایی کرده بودیم توزیع کنیم.

در ادامه این پویش قصد داریم کمک‌های خیرخواهانه شما در این شب عزیز را که بسیار بر آن سفارش شده از همین طریق به دست نیازمندان برسانیم،
روش کار بسیار ساده است از طریق لینک akhr.ir/baham می‌توانید بسته غذایی مورد نظرخود رو انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمائید و یا حتی مبلغی رو به دلخواه انتخاب و پرداخت کنید. ما این کمک ها را با کمک اعضای تحریریه "آخرین خبر" به نمایندگی از شما به دست نیازمندان می‌رسانیم.

چون تلاش داریم این پویش کاملا شفاف باشد این امکان فراهم است که جزئیات کمک‌های واریزی را از طریق لینک akhr.ir/qbaham مشاهده نمائید. به زودی و بعداز اتمام کمپین، تصاویر کلیه فیش های مربوط به خرید اقلام را نیز منتشر خواهیم کرد.

ویدئو و تصاویر زیر مربوط به اجرای مرحله اول این کمپین است.منتظر کمک های شما هستیم

ما را در کانال اپلیکیشن آخرین خبر
اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر
وبلاگ آخرین خبر دنبال کنید