آخرین خبری‌های عزیز، سلام
یکی از توصیه هایی که برای شب‌های قدر ماه رمضان به آن خیلی تاکید شده کمک به نیازمندان و دستگیری و اطعام فقراست؛ همانطور که می‌دانید ما در مجموعه آخرین خبر از اواسط ماه رمضان پویشی با عنوان "باهم" برای کمک به فقرا و نیازمندان ایجاد کردیم که با استقبال خوب شما مخاطبان عزیز همراه شد. در ادامه این پویش قصد داریم کمک‌های خیرخواهانه شما در این شب‌های عزیز را که بسیار بر آن سفارش شده از همین طریق به دست نیازمندان برسانیم.


روش کار بسیار ساده است، شما می‌توانید از طریق لینک akhr.ir/baham بسته غذایی مورد نظرخود را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید، یا حتی مبلغی را به دلخواه هدیه کنید.
ما این کمک ها را با کمک اعضای تحریریه "آخرین خبر" به نمایندگی از شما به دست نیازمندان می‌رسانیم؛ و چون تلاش داریم این پویش کاملا شفاف باشد این امکان رو فراهم کردیم که بتونید جزئیات ورودی حساب رو از طریق لینک akhr.ir/qbaham مشاهده کنید. به زودی و بعداز اتمام کمپین، تصاویر کلیه فیش های مربوط به خرید اقلام نیز منتشر خواهد شد تا به یاری خدا امانتدار خوبی برای کمک‌های شما مردم شریف باشیم.

ویدئو و تصاویر زیر مربوط به اجرای مرحله اول توزیع کمک های شما  در این کمپین  هست که در شب 19 ماه مبارک رمضان امسال (11 اردبیبهشت ماه 1400) انجام شده، با هم ببینیم:

ما را در کانال اپلیکیشن آخرین خبر
اینستاگرام اپلیکیشن آخرین خبر
وبلاگ آخرین خبر دنبال کنید