وطن امروز/متن پيش رو در وطن امروز منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست
 
روز گذشته بر اساس اظهارات مديرکل ضدجاسوسي وزارت اطلاعات، شبکه‌اي از عوامل سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي (موساد) به همراه محموله سنگين سلاح و مهمات پس از ورود از مبادي مرزي غرب کشور دستگير شدند. همچنين پس از نشر اين خبر روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهدا(ع) نيروي زميني سپاه از انهدام يک تيم تروريستي در جنوب آذربايجان غربي خبر داد. به گزارش «وطن‌امروز»، مديرکل ضدجاسوسي وزارت اطلاعات اعلام کرد: با رصد و کنترل اطلاعاتي خارج از مرزها و اقدامات گسترده اطلاعاتي - عملياتي سربازان گمنام امام زمان(عج) شبکه‌اي از عوامل سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي (موساد) به همراه محموله سنگين سلاح و مهمات پس از ورود از مبادي مرزي غرب کشور دستگير شدند. وي با بيان اينکه عوامل موساد قصد داشتند از اين تجهيزات در جريان اغتشاشات شهري و ترور بهره‌برداري کنند، تصريح کرد: رژيم صهيونيستي در مقطع برگزاري انتخابات نيز در چند نوبت قصد انجام اقدامات خرابکارانه در نقاط مختلف کشور را داشت که با اقدام بموقع سربازان گمنام امام زمان(عج) از انجام اين خرابکاري‌هاي تروريستي جلوگيري به عمل آمد و ضربه‌اي کاري به شبکه تروريستي موساد در منطقه وارد شد. مديرکل ضدجاسوسي وزارت اطلاعات گفت: اين تسليحات شامل کلت کمري، نارنجک، وينچستر، کلاش و فشنگ جنگي مي‌شود که برخي از آنها همچون وينچستر و نارنجک براي به آشوب کشيدن اعتراضات مورد استفاده قرار مي‌گيرد. 
در خبري ديگر روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهدا(ع) نيروي زميني سپاه اعلام کرد: يک تيم تروريستي در شهرستان بوکان در جنوب آذربايجان غربي منهدم شد. در اطلاعيه روز سه‌شنبه روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهدا نيروي زميني سپاه مستقر در آذربايجان غربي آمده است: به دنبال نفوذ يک تيم تروريستي ۳ نفره در منطقه‌ عمومي بوکان که اقدامات خرابکارانه و ضد‌امنيتي را در دستور کار داشت، با واکنش بهنگام رزمندگان قرارگاه حمزه سيدالشهدا اين تيم شناسايي و متلاشي شد. در ادامه اين اطلاعيه آمده است: در اين عمليات ۲ نفر از اعضاي اين تيم تروريستي به هلاکت رسيده و يک نفر نيز مجروح شد و مقادير قابل توجهي سلاح و مهمات و ادوات تخريب به دست آمد. 
هفته گذشته نيز يک تيم تروريستي ديگر که در منطقه اشنويه آذربايجان غربي قصد ورود به داخل کشور را داشت با اقدام بموقع رزمندگان قرارگاه حمزه سيدالشهدا شناسايي و منهدم شد. 
 
* سناريوي تبديل اعتراضات به جنگ شهري
اخبار ماه‌هاي اخير همانند کشف محموله‌ متعلقات سلاح «گرينف» در پايانه غرب تهران زنگ خطر شدت گرفتن تلاش براي عمليات‌هاي خرابکارانه در ايران را به صدا درآورده است. تعدد گزارش‌هاي اينچنيني به طور واضح نشان از آن دارد که در روزهاي حساس پاياني دولت و نزديکي موعد انتقال قدرت در کشور که با تشديد بي‌سابقه‌ شکاف‌هاي اجتماعي بر اثر اقدامات غلط اجرايي همراه شده، سرويس‌هاي امنيتي کشورهاي بيگانه قصد دارند ضمن سوار شدن بر اين شکاف‌ها، اعتراضات مسالمت‌آميز مردم را به حاشيه بکشانند. بر همين اساس، هدف سرويس‌هاي بيگانه نظير موساد، سيا و ديگر سرويس‌هاي جاسوسي غربي، در وهله‌ نخست تعميق هرچه بيشتر شکاف‌هاي اجتماعي داخل ايران است تا اين شکاف‌ها و نارضايتي‌ها نمود بيروني و خياباني پيدا کند؛ سپس در گام بعد با به حاشيه کشاندن اعتراضات آرام مردمي و تبديل آن به اعتراضات مسلحانه، عملا باعث شکل‌گيري جنگ شهري در نقاط مختلف کشور شوند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar