کيهان/متن پيش رو در کيهان منتشر شده و انتشار آن در آخرين خبر به معناي تاييد تمام يا بخشي از آن نيست

روزنامه آرمان در مطلبي نوشت: «هر جريان سياسي اگر تلاش نکند خود را با انتظارات جامعه هماهنگ کند و آنها را نمايندگي نکند جايگاهي در جامعه پيدا نمي‌کند و بلکه ممکن است جايگاه خود را نيز از دست بدهد. به‌صورت طبيعي مردم از جرياني حمايت مي‌کنند که بخش‌هاي مهمي ‌از مطالبات آنها را نمايندگي کند. اين در حالي است که جريان اصلاحات در برخي مسائل از جامعه فاصله گرفته است.»
اين روزنامه اصلاح‌طلب در ادامه نوشت: «اصلاح‌طلبان بايد در اين زمينه تلاش کنند تا شرايطي را به وجود بياورند که بتوانند بخش مهمي ‌از مطالبات مردم را نمايندگي کنند. تنها در چنين شرايطي است که مي‌توان فاصله ايجادشده را کاهش داد و از بين برد.»
بااينکه مدعيان اصلاحات در 8 سال اخير دولت را دربست در اختيار گرفته بودند، اما متأسفانه با بي‌اعتنايي نسبت به مطالبات اصلي جامعه، مشکلات زيادي را به مردم تحميل کردند.
در شرايطي که مردم با مشکلات ريزودرشت اقتصادي و معيشتي دست‌وپنجه نرم مي‌کردند، مدعيان اصلاحات مواردي ازجمله رفع حصر و حضور زنان به‌عنوان تماشاچي در مسابقات مردان را به‌عنوان دغدغه اصلي مردم جا مي‌زدند.
اين طيف از سوي ديگر همه مسائل جامعه و حتي آب خوردن مردم را به برجام گره زد و اقتصاد را شرطي کرد. اين رويکرد خسارت‌بار ضمن کاهش ارزش پول ملي، سفره مردم را کوچک کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar