خراسان/ « باز هم جانم فدای ایران » عنوان یادداشت روز در روزنامه خراسان به قلم کورش شجاعی است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:
 
ای همه ایرانیان عزیز دلبسته غیرت و سربلندی ایران، حلاوت این پیروزی غرورآفرین گوارای وجودتان، حال خوب و شادی تان مستدام و گل خنده همیشه بر چهره هایتان شکوفا، ایام به کامتان و بساط و سفره بهروزی و شادکامی تان همیشه گسترده.
ای شیرمردان عرصه ورزش ایران، دعای خیر و درود بی پایان ملت همچنان و همیشه بدرقه راهتان.
ای فرزندان ایران زمین و استوار گامان غیرتمند این سامان، هزاران هزار سلام و صلوات بر شما و اراده و عزم جزمتان در مسیر اثبات توان و غیرت ایرانی. 
شما که الحق و الانصاف گل کاشتید، آن هم نه فقط به خاطر پیروزی غرورآفرین در مقابل «ولز» در جام جهانی 2022 قطر ، بلکه به خاطر نمایش بازی حرفه ای و زیبایتان در بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان، به خاطر هماهنگی، اعتمادبه نفس، از جان و دل بازی کردن تان، غیرت تان و عشق به وطن تان، و پراکندن «حال خوب» و شادمانی در دل ملت ایران. آری زدن 4 گل در 2 بازی جام جهانی برای فوتبال ما افتخار است اما در این بازی حتی اگر نتیجه را واگذار می کردیم، باز هم پیروز میدان بودیم. نمایش زیبای شما عزیزان در مستطیل سبز جام جهانی فقط یک پیروزی ورزشی نبود بلکه پیروزی اراده فرزندان ایران و ملت بزرگ ایران بر اراده همه دشمنان و بدخواهان سرزمین مان بود، پیروزی بر آنان که رویای حذف تیم کشورمان را از این مسابقات در سر می‌پروراندند، پیروزی بر آنانی که به دنبال فضای غبارآلود دو ماه اخیر کشور هرچه در توان داشتند، علیه ملت و شما که پاره تن این ملت اید، عملیات ایذایی و نفرت پراکنی کردند و کیست که باور نداشته باشد این حجم عظیم لجن پراکنی و عملیات روانی نه تنها بر تمامی شئون کشور اثر سوء گذاشت که بر روحیه شما در مسابقه اول نیز بسی تاثیر گذاشت. آن چنان که در سایه این حجم عظیم تبلیغات منفی و ... نتوانستید قابلیت های خود را در بازی مقابل انگلیس نشان دهید و البته این فشارها آن چنان سنگین بود که در ابتدای آن مسابقه برخلاف انتظار «سرود ملی» کشورمان که نماد عزت و استقلال و سرافرازی ایران عزیز است و ندای شهیدان والامقام، زینت بخش لب های تان نشد اما خدا را شکر که در این بازی قهرمان و پیروز این میدان مهم ورزشی و عزم و اراده غیور مردی برای کشورتان شدید و از آن مهم تر، سرود ملی کشورمان را که نشان «هویت ملی»، «عرق ملی» و عشق به سرافرازی ایران و ایرانی است، به زیبایی زینت بخش جان و زبان تان کردید و افتخار «قهرمان ملی» بودن را همچنان برای خود حفظ کردید.
ای یوزهای پرافتخار عرصه فوتبال و دیگر دلاورمردان و شیرزنان همه رشته های ورزشی ایران، درود بی پایان مردم و دعای خیرشان برای همیشه بدرقه راهتان و صحت و عافیت و عاقبت به خیری روزی همیشگی تان باد که با نمایندگی افتخارآمیز و غرورآفرین در عرصه ورزش، حال مردم را خوب می‌کنید، دل شان را شاد می کنید، بر غرور ملی شان می‌افزایید و بر شعار «ما می توانیم» جامه عمل می‌پوشانید آن چنان که دانشمندان و نخبگان و عالمان و مبتکران و مخترعان ، استادان ، معلمان،کارگران سخت کوش و تمامی کاربلدان در عرصه‌های گوناگون علمی ، فنی، مهندسی، کشاورزی و جهادگران با انجام وظایف مهم خود هر آن بر عزت و سرافرازی و توانمندی ایران عزیز می افزایند. باشد که مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و کشور نیز حل شوند. به عنوان کوچک ترین عضو خانواده بزرگ ایران عزیز دست همه خادمان و افتخارآفرینان و تلاشگران برای عزت و آبادانی ایران عزیز را می بوسم و عزت مدام ایران و ایرانی را برای همیشه تاریخ از حضرت باری تعالی مسئلت می‌کنم و برای خائنان به ملک و ملت آرزوی ذلت و رسوایی دارم و با افتخار می گویم و می‌نویسم که همیشه جانم فدای ایران و امیدوارم که اشک مردم ایران مثل اشک‌هایی که دیروز از سر شوق و غرور و عزت جاری شد، اشک شوق باشد. 
سرافراز و پاینده باد ایران و ایرانی.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar