درباره آخرین خبر

آخرین خبر محصول بنگاه رسانه‌ای سرمایه‌گذاری آخرین خبر (برسا)، رسانه ای مستقل و بدون وابستگی به جریان‌های خاص سیاسی است که در چهارچوب قوانین، سعی در اطلاع‌رسانی دقیق، سریع و شفاف دارد. شما با آخرین خبر در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید از آخرین رویدادهای ایران و جهان مطلع شده و مطالب جذاب، خواندنی و کاربردی را مطالعه کنید. محتوای آخرین خبر در بیش از 23 سرفصل مختلف و متنوع دائما بروزرسانی می شود. تلاش ما اینست که اگر شما آنلاین باشید، از مهمترین خبرها بر اساس علاقه‌تان در کوتاه‌ترین زمان مطلع شوید.

حریم خصوصی

محتوای منتشر شده

تمامی اخبار منتشر شده بر روی آخرین خبر دارای منبع مشخص هستند. مطالب غیر خبری مانند عکس‌های ارسالی مخاطبان، پیام‌ها و نظرات مخاطبانی که فاقد حساب کاربری باشند پس از بررسی منتشر می‌شود و آخرین خبر در صورت استفاده از آن‌ها در سایر رسانه‌ها خود را ملزم به رعایت نام ارسال‌کننده (در صورت وجود) می‌داند.

اطلاعات کاربران

در صورتی که شما در آخرین خبر حساب کاربری داشته باشید، کلیه اطلاعات حساب کاربری شما تنها جهت ارتباط با شما استفاده می‌شود و به هیچ عنوان در اختیار بنگاه‌های تبلیغاتی یا افراد غیر مسئول قرار نمی‌گیرد.

دسترسی‌های برنامه

دسترسی‌هایی برنامه آخرین خبر به منظور کارکرد بهینه و مناسب آن طراحی شده است و کاربرد هر کدام به شرح زیر است:

خواندن وضعیت تلفن و شناسه

از این دسترسی جهت بدست آوردن شناسه دستگاه شما برای تهیه گزارشات مختلف آماری مانند تعداد اخبار مشاهده شده و .. استفاده می‌شود.

تغییر یا حذف محتویات حافظه

از این دسترسی جهت ذخیره سازی ویدئو یا عکس هایی که شما دانلود می‌کنید، استفاده می‌شود.

شرایط استفاده

- استفاده از آخرین خبر و اطلاعات منتشر شده در آن با مسئولیت کاربر صورت می‌گیرد و آخرین خبر مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی یا از دست رفتن اطلاعات تلفن همراه، تبلت و یا هر دستگاه دیگر ندارد.
- در صورتی که کاربر از محتوای منتشر شده در آخرین خبر سوء استفاده کند، مسئولیت آن با خود او می باشد.
- کاربران دارای حساب کاربری، مسئول محتوای منتشر شده‌ی خود در اپلیکیشن هستند.
- آخرین خبر نرم افزاری رایگان است و در صورت نیاز برای تأمین هزینه‌های خود تبلیغات نیز نمایش می‌دهد.
- آخرین خبر در صورت تشخیص می‌تواند بخشی از محتوای ارسال شده کاربران را حذف نماید.
- در صورت سوء استفاده از آخرین خبر یا تلاش برای آسیب رساندن به نرم‌افزار، زیرساخت و یا دیگر کاربران آخرین خبر، این مجموعه حق شکایت و برخورد قانونی را دارد.