ویجیاتو/ Tomb of the Mask با الهام گرفتن از Pac-Man و اضافه کردن المان‌هایی جذاب و چالش برانگیز، تبدیل به یکی از برترین بازی‌های شستی آرکید موبایل شده که میلیون‌ها کاربر آن را روزانه تجربه می‌کنند. با توجه به این که برای تجربه این بازی می توانید تنها از یک دست استفاده کنید؛ گزینه مناسبی برای اوقات بیکاری در اتوبوس و مترو است.

بازی سیر صعودی خود در اضافه کردن چالش‌های دشوار را ادامه می‌دهد و از این حیث، تا جای ممکن مخاطب را از خسته یا زده شدن دور می‌کند.
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم
داستان بازی
شما برای بررسی و به دست آوردن گنجینه‌ای پنهان وارد یک مقبره باستانی می‌شوید. نقاب عجیبی را که پیدا کردید به صورت می‌زنید و ناگهان متوجه می‌شوید قابلیت‌هایی جدید پیدا کرده‌اید. این قابلیت‌ها شامل بالا رفتن از دیوار و سرعت بسیار زیاد حین حرکت می‌شود.

طبیعی است که در چنین مقبره‌ای امنیت وجود ندارد و هرلحظه باید انتظار این را داشته باشید تا توسط تله‌ها و مکانیزم‌های دفاعی مختلف درونشان مورد حمله قرار بگیرید. البته دستتان برای فرار از شرشان باز است. نقاب روی صورتتان قابلیت حرکت نامحدود در محیط را به شما اضافه کرده، اما با این محدودیت که تنها در یک مسیر می‌توانید پیشروی کنید.

روش انجام بازی
برای این کار باید صفحه را در مسیر مورد نظر لمس کنید. بدین ترتیب کارکترتان در جهت مشخص شده پیش می‌رود تا به مانع پیش رویش برخورد کند و بایستد. محدودیت‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرد که به نوعی هدف اصلی پازل بازی محسوب می‌شوند. شما برای رسیدن به مسیر مورد نظرتان باید در نقطه‌ مقابل آن قرار بگیرید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 56 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود* ---------- *لینک کمکی / یا نام بازی را در مارکت های ایرانی جستجو کنید*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم/

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید< a href= 'https://t.me/akharinkhabar' > ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید