دیجیاتو/ با وجود اینکه آنتی ویروس‌های خوب و اسم و رسم دار زیادی برای دستگاه‌های اندرویدی توسعه داده شده‌اند اما به هر حال هزاران اپلیکیشن بی فایده و غیر کاربردی هم وجود دارند که نه تنها دردی را دوا نمی‌کنند بلکه خودشان هم در سیستم شما حفره‌های امنیتی جدیدی به وجود می‌آورند.

به همین خاطر بد نیست با برنامه‌های ضد بدافزار امن و البته کاربردی که می‌توانند از دستگاه اندرویدی شما در مقابل فایل‌های مخرب حفاظت کنند آشنا باشید و بر اساس نیازتان از آن‌ها استفاده کنید. بیت‌دیفندر یکی از معدود آنتی ویروس‌های کاملا رایگان به شمار می‌آید. این اپلیکیشن طی چند سالی که در دسترس قرار گرفته از لحاظ امکانات و خدمات تغییر چندان زیادی نکرده و قابلیت‌های امنیتی پایه‌ای همچون اسکن کردن دستگاه، رابط کاربری ساده، عملکرد سریع و عدم نیاز به انجام تنظیمات خاصی را در بر می‌گیرد. با این اوصاف بیت‌دیفندر را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها برای کاربردهای پایه به حساب آورد.

البته یک نسخه دیگر از این برنامه که با پرداخت درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌شود نیز در گوگل پلی در دسترس است که امکانات بیشتری را در اختیارتان قرار می‌دهد. با این حال اگر به دنبال برنامه‌ای کاملا رایگان هستید که استفاده از آن ساده و سرراست هم باشد همین نسخه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 10 مگابایت

*لینک دانلود*

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم