دیجیاتو/ Sleepo یک اپلیکیشن برای خواب بهتر است که آرامش را برای شما به ارمغان می آورد و قصد داریم در این مطلب به معرفی آن بپردازیم. اپلیکیشنی که با بیش از یک میلیون نصب فعال در گوگل پلی امتیاز بسیار عالی 4.8 را دریافت کرده است که نشان از رضایت کاربران آن است.

نرم افزار یاد شده با داشتن صداهای محیطی مختلف -که همگی کیفیت قابل توجهی دارند- باعث می‌شود تا صدای باران و موج دریا و بسیاری دیگر از اصوات آرامش بخش اطراف را در گوشی خود داشته باشید. با پخش کردن آن‌ها در زمان استراحت می‌توانید با آرامش خاطری وصف نشدنی خستگی در کنید و حتی بهتر از همیشه بخوابید.

در این اپلیکیشن چهار دسته بندی مختلف وجود دارد که هرکدام صداهای محیطی متفاوتی را ارائه می‌کنند. به عنوان مثال دسته بندی اول که با آیکون قطره آب نمایش داده شده به اصواتی مربوط می‌شوند که به نوعی به آب ارتباط دارند. صداهای موجود در دسته بندی آخر به طور خاص برای تمرکز بهتر طراحی شده‌اند. صدای دلنشین پیانو، فلوت و حتی صدای نویز از دیگر اصواتی هستند که در این بخش قابل اجرا خواهند بود.

یکی از ویژگی‌های مهم Sleepo این است که می‌توانید ترکیبی از همه اصوات موجود در این اپلیکیشن را به صورت همزمان پخش کنید. مثلا می‌توانید صدای پیانو را همراه کنید با برخورد باران به شیشه پنجره، صدای باد را به آن اضافه کنید و با افزودن آتش به آن به اوج آرامش برسید. این صداها حتما نیاز نیست در دسته بندی یکسان قرار داشته باشند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
حجم: 26 مگابایت

*لینک دانلود*
#آموزش دانلود اپلیکیشن هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند#

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم