k ١٣
٣

ویجیاتو/ World War Polygon هرچقدر که در بیان داستان‌ها و حوادث جنگ جدی عمل می‌کند، در تصویرسازی آن کوتاه آمده و خود را محدود به چهارچوب ایجاد شده توسط بازی‌سازان دیگر نمی‌کند. درواقع به همین خاطر است که کاربران به چنین تجربه متفاوتی روی خوش نشان می‌دهند و با آغوشی باز به استقبالش می‌روند.

شما در نقش سربازی از جبهه متفقین آموزش‌های نظامی را می‌گذرانید تا آماده حضور در میدان نبرد شوید. بازی با بخش آموزشی شروع می‌شود و بدون معطلی شما را با ساز و کار سلاح‌ها و نحوه استفاده از آنان آشنا می‌کند. هرکدام از ماموریت‌ها گوشه‌ای از حوادث جنگ جهانی دوم را بازگو می‌کنند و لوکیشن‌های مخصوص به خود را دارند.

خوشبختانه مراحل World War Polygon کوتاه طراحی شده‌اند و معمولا از شما 2-3 کار را درخواست می‌کنند. به همین خاطر هر لوکیشن بازی شامل چند ماموریت پشت سر هم می‌شود و شما به مرور در هرکدام پیشروی می‌کنید. این مسئله موجب می‌شود تا World War Polygon حتی به عنوان یک سرگرمی کوچک برای پر کردن اوقات فراغتی هر چند کوتاه، مناسب باشد و به خوبی شما را به خواسته‌تان برساند. شاید این همان نکته‌ای باشد که بازی‌های مشابه به شدت از آن رنج می‌برند.

با لمس نیمه‌ای از صفحه حرکت می‌کنید و نیمه دیگر، مختص هدف‌گیری و شلیک است. البته برخلاف بازی‌های شوتر دیگر دکمه‌ای برای شلیک در نظر گرفته نشده و اسلحه‌تان به صورت خودکار و با قرار گیری در راستای یکی از دشمنان، شروع به شلیک می‌کند. تنها سلاح‌هایی خاص مانند اسنایپ نیاز دارند تا برای هدف‌گیری از دوربین اسلحه‌تان استفاده کنید و سپس برای شلیک کردن، دکمه مربوطه را لمس کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.2 به بالا
حجم: 56 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +12 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم