زومجی/ در این قسمت از سری مقاله معرفی بازی موبایل، به سراغ بازی Colour Drift رفتیم که در آن شما باید پیکان و دنباله رنگی آن را از دست نقطه‌های رنگی موشکی نجات دهید و هدایت کنید.

Colour Drift یکی از آن دسته بازی‌هایی محسوب می‌شود که بسیار ساده هستند اما در عین حال از جذابیت بسیار بالایی برخوردارند. شما با دیدن این بازی شاید هیچ المان و مکانیزم پیچیده‌ای را نبینید اما آنقدر سرگرم کننده است که می‌تواند تا ساعت‌ها شما را درون خود نگه دارد و هر بازیکنی را به خود جذب کند.

وظیفه شما این است که به نوعی از این پیکان و دنباله‌ی آن محافظت کنید و اجازه ندهید که این دو المان، با نقطه‌های رنگی که همانند موشک به سمتشان می‌روند، برخورد کنند. تنها کاری که شما باید برای حفاظت این دو المان انجام دهید، این است که هر زمان که به نقطه‌ای نزدیک شدید، با ضربه زدن روی صفحه موبایل، مسیر پیکان را تغییر دهید. به این صورت شما می‌توانید از نقطه‌های رنگی دوری کنید و دایره را به پایان برسانید. البته حتما حواس خود را جمع کنید که هر زمان که با نقطه‌ها برخورد کنید، بازنده می‌شوید و باید دوباره از ابتدا بازی کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 22 مگابایت
سبک: تفننی
رده سنی: +4 سال

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم