ویجیاتو/ اگر زیاد از سرویس های حمل و نقل عمومی استفاده می کنید و ترجیح می دهید به جای مطالعه، با بازی خود را در طول مسیر سرگرم کنید در ادامه همراه ما باشید تا یکی از جذاب ترین بازی های شستی را به شماه معرفی کنیم که آرامش را به شما هدیه می کند.

سازوکار Dancing Line بسیار ساده است و با گذراندن دو مرحله آموزشی ابتدای بازی تمام مکانیزم‌های آن را یاد می‌گیرید، اما با پیشروی در آن متوجه می‌شوید همین ساز و کار ساده می‌تواند ختم به شرایطی چالش‌برانگیز و دشوار شود. دنیای بازی شامل مسیر‌ موربی است که از میان محیط‌های مختلف می‌گذرد. شما کنترل یک خط را به دست می‌گیرید و وظیفه دارید با تغییر جهت آن به وسیله لمس کردن صفحه، مانع از برخوردش با موانع موجود در مسیر شوید.

امکان جهت‌دهی به خط وجود ندارد و تنها زمانی که صفحه را لمس می‌کنید، به دو جهت چپ و راست تغییر جهت می‌دهید. مسیر پیش رویتان به مرور زمان تکمیل می‌شود و هرچه جلوتر می‌روید، قسمت‌های بیشتری از آن را مشاهده می‌کنید. در نهایت نیز با جمع‌آوری آیتم‌های خواسته شده در طول راه، به انتهای مسیر می‌رسید و مراحل بعدی بازی به همراه جوایز اتمام مرحله در دسترس‌تان قرار می‌گیرند.

موسیقی در Dancing Line از اهمیت بالایی برخوردار است. درواقع شما با یک بازی ریتمیک سروکار دارید. بازی تلاش می‌کند با ارائه یک موسیقی د‌‌‌‌ل‌نشین و آرامش‌بخش شما را وارد دنیای دوست‌داشتنی خود کند و همزمان با تغییر ریتم و ارائه پالس‌هایی به موقع، شما را از مسیر پیش رویتان و نحوه واکنش دادن به آن مطلع می‌کند. درواقع گوش دادن به موسیقی ضمن بازی کردن علاوه بر القای حس مورد نظر، به شما در پیشبردن مرحله هم کمک می‌کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 280 مگابایت
سبک: تفننی


*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - - - - iOS* (پایانی بر محدودیت‌های گوگل پلی؛ آموزش دانلود بازی هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند)
در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم