آخرين خبر/ Dino Battle – نبرد دايناسورها يک بازي جالب و مهيج از استوديوي بنگلادشي Tap Pocket در سبک نقش آفريني (Role playing) است که مثل ديگر بازي هاي اين استوديو به صورت رايگان ساخته و عرضه شده است.

در بازي Dino Battle شما مسئول اين هستيد که گروهي از هيولاها را بسازيد و آن ها را پرورش دهيد. در اين بازي اين بار به سراغ حيوانات ماقبل تاريخ يعني دايناسورها مي رويم. در بازي نبرد دايناسورها انواع و اقسام گونه هاي دايناسورها در اين بازي طراحي و بازسازي شده اند و از اين لحاظ مي توان گفت که اين بازي يک شبيه ساز جالب از موجودات تاريخي است.

شما مي بايست بازي را با ساخت يک مرکز اصلي شروع کنيد که در آن بچه هاي دايناسورها را جمع آوري کرده و آن ها را تا مراحل بزرگ شدن و تبديل شدن به يک هيولاي خشن و واقعي پرورش دهيد. هر کدام از دايناسورهايي که در اين بازي وجود دارند به نوبه خود يک هيولاي قدرتمند هستند و هرکدام قابليت ها، ظاهر، توانايي ها و ويژگي هاي مخصوص به خود را دارند. شما مي توانيد انواع و اقسام آن ها را در يک گروه جمع آوري کنيد و آماده نبرد در دنيايي خشن از خودتان در مقابل تهديدات محافظت کنيد. در حقيقت بازي Dino Battle در دو بخش اصلي دنبال مي شود. بخش اول بخشي است که در آن مي بايست دايناسورهاي مختلف را گردآوري کرده و آن ها را پرورش دهيد و هرکدام را به صورت جداگانه ارتقاء دهيد. در بخش دوم بايد با کمک گروهي که تشکيل داده ايد به سراغ دشمنان برويد و در نبردهاي سبک RPG سعي کنيد با تاکتيک هاي خاص بر دشمنان غلبه کنيد. هرچه نيروهاي شما قوي تر و بهتر باشند، مسلماً نبردها نيز بيشتر از رقبا به نفع شما پيش خواهد رفت.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4.1 و بالاتر

حجم: 87 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد

براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم