آخرین خبر/ Dobre Duel – دوئل دوبره ها یک بازی دیگر از مجموعه بازی های Dobre از استودیوی کانادایی BroadbandTV Corp در سبک آرکید برای دستگاه های اندرویدی است. این بازی به شکل کاملاً رایگان ساخته و منتشر شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان سراسر جهان قرار گرفته است.

اگر با گروه Dobre آشنا نیستید باید بگوئیم که این گروه متشکل از 4 پسر جوان است که در زمینه موسیقی فعالیت دارند. این گروه توسط یک برادر دوقلو که فامیلی آن ها Dobre است تأسیس شد و سپس دو عضو دیگر نیز به این گروه اضافه شدند. گروه Dobre از جمله گروه های فعال در زمینه موسیقی است که در مدتی کوتاه به شهرتی جهانی دست پیدا کردند و به یکی از ثروتمندترین گروه های ویدئویی تبدیل شدند. استودیوی بازی سازی BroadbandTV Corp به صورت رسمی اقدام به ساخت بازی های ویدئویی برای این مجموعه کرده و به نوعی با همکاری اعضای این گروه، این بازی ها را تولید و طراحی کرده است.

در بازی Dobre Duel این بار شما قرار است در طیف وسیع تری از بازی ها با اعضای گروه دوبره همراه باشید. در حالی که در نسخه قبلی یعنی Dobre Dunk (بسکتبال با برادران دوبره) صرفاً به یک بازی بسکتبال بسنده شده بود، در بازی Dobre Duel مجموعه ای از بازی های سرگرم کننده و تفریحی گردآوری شده است. شما می توانید در نقش شخصیت های این گروه، در این رقابت های سرگرم کننده و تفننی شرکت کنید. این بازی ها شامل سه بخش مختلف Pinata Panic (پینیاتا) ، Soccer Smash و Blowfish هستند. در قسمت Pinata شما باید برای کسب امتیاز بیشتر از ضربه زدن و جمع آوری شکلات های داخل پینیاتا با دیگران رقابت دهید. بخش Soccer Smash نیز یک بخش فوتبالی است که طی آن شما می توانید سبکی متفاوت و جالب از یک بازی فوتبال مینیمالیستی را تجربه کرده و در نهایت در بخش Blowfish باید یک بازی تمرکزی انجام داده و از برخورد با ماهی خودداری کنید. کلیت سبک و سیاق بازی های Dobre Duel صرفاً به رقابت هایی تفننی اما چالش برانگیز مرتبط است. هر 4 شخصیت این گروه در این بازی ها با شکل و شمایلی جالب و بامزه بازسازی شده اند و شما می توانید با شخصیت دلخواه خود در این رقابت ها شرکت کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 104 مگابایت
 
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم