آخرين خبر/ Hunter Assassin – قاتل شکارچي عنوان يک بازي سبک اکشن است که توسط استوديو بازي سازي Ruby Game Studio براي دستگاه هاي اندرويد منتشر شده است. استوديوي بازي سازي ياد شده پيش از اين هم بازي هاي موفق ديگري را براي گيمر ها عرضه کرده و کارنامه خوبي دارد که از ميان آنها مي توان به بازي Gym Flip اشاره نمود.

بنابراين اگر قصد داريد بازي جديدي را امتحان کنيد پيشنهاد مي کنيم Hunter Assassin را به هيچ عنوان از دست ندهيد. از نظر گيم پلي اين بازي بسيار ساده است و مکانيزم آن پيچيدگي خاصي ندارد. ساختار بازي به صورت مرحله اي است و وظيفه اصلي شما اين است که در هر مرحله دشمنان را پيدا کنيد و آنها را بکشيد. براي اينکار تنها سلاح تان يک چاقو است که بايد با استفاده از آن و بدون سر و صدا از پشت به سمت دشمنان حرکت کنيد و در يک حمله غافلگيرانه آنها را بکشيد. اما به محض اينکه يکي از دشمنان را بکشيد دشمنان ديگر متوجه مي شوند و سعي مي‌ کنند خودشان را به شما برسانند و با اسلحه تيرباري که در اختيار دارند شما را به گلوله ببندند. براي جلوگيري از اين اتفاق بايد به محض کشتن يکي از دشمنان فرار کنيد و در گوشه کناري پنهان شويد و در محدوده چراغ قوه دشمنان قرار نگيريد و شناسايي نشويد تا در يک موقعيت مناسب و در يک کمين حرفه اي مجدداً دشمنان ديگر را بکشيد.

در بازي Hunter Assassin با کشتن هر کدام از دشمنان الماس دريافت مي کنيد که در ادامه مي توانيد با استفاده از همين الماس ها کاراکتر هاي جديد آزاد کنيد. کاراکتر هاي جديد به صورت رندوم آزاد مي شوند اما هرکدام از کاراکتر هاي جديد ويژگي هاي خاص و منحصر به فردي دارند که در طول بازي بيشتر با آنها آشنا خواهيد شد و به طرق مختلف مي‌ توانند در سرعت و عملکرد تان مثمر ثمر واقع شوند. علاوه بر اين در طول بازي مأموريت هاي زيادي وجود دارد که با انجام دادن آنها قادر خواهيد بود الماس بيشتري دريافت کنيد، اين مأموريت ها مي توانند شامل کشتن تعداد مشخصي از دشمنان، شناسايي نشدن توسط دشمنان، انجام مرحله هاي تشريفاتي، و بسياري مأموريت هاي ديگر باشند. سطح دشواري بازي از تناسب خوبي برخوردار است و به صورت خطي مي باشد. اين يعني در مراحل ابتدايي تقريباً همه چيز ساده است و به راحتي مي‌توانيد از پس دشمنان بربيايد اما هرچه به مراحل انتهايي نزديکتر مي شويد رفته رفته دشمنان بيشتر و قوي تر مي شوند و با چالش هاي بيشتري مواجه خواهيد شد.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4.4 و بالاتر
حجم: 43 مگابايت
 
لينک دانلود براي اندرويد و آي او اس

براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم