آخرین خبر/ Hunter Assassin – قاتل شکارچی عنوان یک بازی سبک اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Ruby Game Studio برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. استودیوی بازی سازی یاد شده پیش از این هم بازی های موفق دیگری را برای گیمر ها عرضه کرده و کارنامه خوبی دارد که از میان آنها می توان به بازی Gym Flip اشاره نمود.

بنابراین اگر قصد دارید بازی جدیدی را امتحان کنید پیشنهاد می کنیم Hunter Assassin را به هیچ عنوان از دست ندهید. از نظر گیم پلی این بازی بسیار ساده است و مکانیزم آن پیچیدگی خاصی ندارد. ساختار بازی به صورت مرحله ای است و وظیفه اصلی شما این است که در هر مرحله دشمنان را پیدا کنید و آنها را بکشید. برای اینکار تنها سلاح تان یک چاقو است که باید با استفاده از آن و بدون سر و صدا از پشت به سمت دشمنان حرکت کنید و در یک حمله غافلگیرانه آنها را بکشید. اما به محض اینکه یکی از دشمنان را بکشید دشمنان دیگر متوجه می شوند و سعی می‌ کنند خودشان را به شما برسانند و با اسلحه تیرباری که در اختیار دارند شما را به گلوله ببندند. برای جلوگیری از این اتفاق باید به محض کشتن یکی از دشمنان فرار کنید و در گوشه کناری پنهان شوید و در محدوده چراغ قوه دشمنان قرار نگیرید و شناسایی نشوید تا در یک موقعیت مناسب و در یک کمین حرفه ای مجدداً دشمنان دیگر را بکشید.

در بازی Hunter Assassin با کشتن هر کدام از دشمنان الماس دریافت می کنید که در ادامه می توانید با استفاده از همین الماس ها کاراکتر های جدید آزاد کنید. کاراکتر های جدید به صورت رندوم آزاد می شوند اما هرکدام از کاراکتر های جدید ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند که در طول بازی بیشتر با آنها آشنا خواهید شد و به طرق مختلف می‌ توانند در سرعت و عملکرد تان مثمر ثمر واقع شوند. علاوه بر این در طول بازی مأموریت های زیادی وجود دارد که با انجام دادن آنها قادر خواهید بود الماس بیشتری دریافت کنید، این مأموریت ها می توانند شامل کشتن تعداد مشخصی از دشمنان، شناسایی نشدن توسط دشمنان، انجام مرحله های تشریفاتی، و بسیاری مأموریت های دیگر باشند. سطح دشواری بازی از تناسب خوبی برخوردار است و به صورت خطی می باشد. این یعنی در مراحل ابتدایی تقریباً همه چیز ساده است و به راحتی می‌توانید از پس دشمنان بربیاید اما هرچه به مراحل انتهایی نزدیکتر می شوید رفته رفته دشمنان بیشتر و قوی تر می شوند و با چالش های بیشتری مواجه خواهید شد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 43 مگابایت
 
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم