آخرین خبر/ e – شبیه ساز آنلاین گرگ یکی از بازی های پرمخاطب استودیوی کره ای 1Games در سبک ماجرایی و شبیه سازی است که با ایده ای متفاوت و جالب طراحی شده و با بازخورد خیلی خوبی نیز از سمت بازیکنان رو به رو شده است.

بازی Wolf Online یک عنوان آنلاین و کاملاً رقابتی است که در آن شما باید به عنوان یک گرگ در یک دنیای خشونت آمیز از طبیعت ایفای نقش کنید. در این بازی که به صورت اینترنتی انجام می شود، شما در کنار ده ها و صدها بازیکن آنلاین دیگر در یک رقابت شرکت می کنید. در Wolf Online سه نژاد مختلف از گونه های جانوری گرگ سانان وجود دارد. شما با انتخاب گرگ مورد نظر خود از یکی از این نژادها، به آن گروه می پیوندید و وارد بازی می شوید. به محض ورود به بازی، وظیفه شما تلاش برای رشد و پیشرفت آن گرگ می باشد. به این منظور باید حیوانات دیگر را شکار کنید. اما بخش اصلی این بازی نبردها و رقابت های گروهی آن است. شما باید با کمک هم تیمی های خود به سراغ شکار حیوانات خطرناک دیگر بروید و با کمک یکدیگر آنها را از بین ببرید. اما بخش جالب تر این بازی، رقابت بین خود گرگ ها می باشد. همانطور که اشاره شد در Wolf Online سه گونه مختلف از گرگ ها حضور دارند. این گونه ها با یکدیگر سازگار نبوده و همدیگر را دشمن تلقی می کنند. به عبارتی باید گفت دشمنان اصلی شما گونه های دیگر گرگ ها هستند. در طول بازی شما با خیلی از آن ها برخورد می کنید.

در بازی Wolf Online باید حساب شده کار کنید. اگر به سراغ گروهی بروید که تعدادشان زیاد است به شکار تبدیل شده و راهی برای فرار ندارید. پس قبل از اینکه حرکت خود را انجام دهید به نتایج حاصل از آن نیز فکر کنید. پس بهترین کار این است که همراه با دیگر هم تیمی ها به سراغ نبرد با گرگ های دیگر بروید. بازی Wolf Online شبیه به بازی های جهان باز است و در آن شما می توانید آزادانه به اطراف حرکت کنید. نقشه بازی مکان های زیادی دارد اما با این حال آنقدرها هم که فکرش را کنید این بازی جهان باز نیست و بعد از کمی گشت و گذار متوجه می شوید که نمی توانید از بخش های خاصی عبور کنید. سه گونه گرگ ها شامل گرگ های کوهستانی، گرگ های برفی یا قطبی و گرگ های وحشی می شوند. برای اینکه گرگ خود را قوی کنید باید تا می توانید به شکار بپردازید تا مهارت های زیادی کسب کنید. قابلیت جالبی که در این بازی وجود دارد امکان صدا کردن و خبر کردن هم تیمی ها در مواقع ضروری است. شما می توانید با کمک یک دکمه مخصوص به این کار و با کشیدن زوزه، هم تیمی های خود را روی نقشه با خبر کنید تا آن ها به سمت شما آمده و به دادتان برسند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 38 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم