آخرین خبر/ Hills of Steel 2 – تپه های فولادین 2 نام دومین قسمت از مجموعه Hills of Steel می باشد که مثل قسمت اول در سبک اکشن تولید و منتشر شده است. این بازی توسط استودیوی Superplus Games تهیه و توسعه داده شده است.

Hills of Steel 2 با همان درون مایه قسمت اول ساخته شده اما از نظر طراحی ها به طور کامل متفاوت است. در حالی که در قسمت اول شاهد طراحی های دو و نیم بعدی بودیم، در تپه های فولادین 2 همه مدل سازی ها به صورت سه بعدی است و از این لحاظ باید گفت که این دو بازی در واقع دو نسل کاملاً مختلف و مجزا می باشند. این تغییر زیاد باعث شده تا Hills of Steel 2 مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار بگیرد. به جز طراحی ها و گرافیک کلی بازی، دومین تغییر محسوس در تپه های فولادین 2 مربوط به بخش روند بازی ها و گیم پلی آن است. در این بازی تمرکز اصلی روی رقابت های تیمی قرار داده شده است. شما در بازی Hills of Steel 2 کنترل یک تانک را به عهده می گیرید و باید آن را در میدان های نبرد که به شکل تپه های ناهموار می باشند هدایت کرده و با کمک آن به دشمنان حمله کنید. رقابت های اصلی این بازی به شکل تیمی و در قالب مبارزات 3 به 3 دنبال می شوند. این یعنی شما همراه با دو بازیکن دیگر یک تیم را تشکیل می دهید و به رقابت یک تیم 3 نفره دیگر می روید.

در بازی Hills of Steel 2 شما می توانید 10 نوع تانک مختلف را خریداری کرده و با آنها به رقابت با دیگران بپردازید. هرکدام از این تانک ها با ویژگی هایی خاص هستند که البته تانک های بهتر خصوصیت های بهتری نیز دارند و برای به دست آوردن آنها باید از امتیازها و پول های به دست آمده در بازی استفاده کنید. Hills of Steel 2 دارای 6 مد مختلف بازی از جمله Team Survival, Bunker Bash, Star Catch, Boss Battle, Domination و Rampage می باشد. این مدهای مختلف که هرکدام سبک و شکل و شمایل خاصی دارند باعث شده اند تا بازی تپه های فولادین 2 حسابی سرگرم کننده و متنوع به نظر برسد. استودیوی Superplus Games با بهره گیری از متدهای حرفه ای بازی سازی نسل جدید و همچنین به کارگیری از موتورهای بازی سازی جدید یک بازی گرافیکی و فانتزی تولید کرده که نه تنها حجم مناسبی دارد بلکه خیلی بهینه شده نیز می باشد. این گرافیک عالی با طراحی های کاملاً سه بعدی جذابیت دو چندانی دارد. از نظر گیم پلی نیز باید گفت که بازی روان و داینامیک طراحی شده است. این بازی دارای یک لیدربورد جهانی است که در آن می توانید به عنوان یکی از نمایندگان کشورتان با دیگر بازیکنان بر سر کسب رتبه بهتر رقابت کنید. شما همچنین می توانید با اجرای روزانه بازی، از جوایز اهدایی بازی نیز بهره مند شوید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 177 مگابایت
  
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم