آخرین خبر/ Mindustry – مینداستری عنوان یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Anuken برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

از لحاظ گیم پلی، این بازی از المان های بازی های برج دفاعی استفاده می کند و اگر شما هم از علاقه مندان و طرفداران این سبک هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان Mindustry را از دست ندهید. این بازی بسیار خوش ساخت و با کیفیت است و بدون تردید از امتحان کردن آن پشیمان نخواهید شد! بازی های برج دفاعی این روزها تنوع زیادی پیدا کرده اند اما در همه این بازی ها یک هدف دنبال می شود: دفاع از برج ها. این بازی هم دقیقاً همین هدف را دنبال می کند، با شروع بازی یک برج اصلی و چند برج دیگر در اختیار تان قرار می‌گیرد که باید از آنها محافظت کنید. هر چند ثانیه موج های عظیم دشمن به سمت این برج ها حمله ور می شوند و قصد دارند آنها را تخریب کنند اما شما باید تمام توانتان را به خرج دهید و نگذارید این اتفاق رخ بدهد. برای اینکار باید به واسطه رباتی که در اختیار دارید سعی کنید سازه های متناسب دفاعی بنا کنید.

در بازی Mindustry هر چقدر منابع تان افزایش پیدا کند قادر خواهید بود سازه های جدیدی بسازید و یا سازه های فعلی را ارتقا دهید. این سازه ها عموماً در سه گروه طبقه بندی می شوند: گروه اول سازه هایی هستند که منابع را استخراج می کنند، گروه دوم سازه هایی هستند که منابع را به سمت برج ها می فرستند، و گروه سوم سازه هایی هستند که دفاعی هستند و باعث می ‌شوند بتوانید از برج ها مراقبت کنید. روی هم رفته این بازی دارای ۲۴ نقشه متنوع می باشد و می تواند به یک سرگرمی بدون توقف تبدیل شود. روند بازی سرعت بالایی دارد و موج های عظیم دشمنان و باس فایت های نفس گیر آن باعث می‌ شوند هیچگاه از بازی کردن خسته نشوید. از لحاظ بصری، فضای گرافیک بازی بسیار زیبا و چشم نواز است و طراحی هنری پیکسلی و استایل رترو دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0 و بالاتر
حجم: 60 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم