آخرین خبر/ Slingshot Stunt Biker – موتورسواری با قلاب سنگ نام یک بازی در ژانر تفننی است که توسط استودیو بازی سازی TapNice برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

اکثر گیمرها این استودیو بازی سازی را با بازی معروف شان یعنی Slingshot Stunt Driver & Sport می شناسند. Slingshot Stunt Biker هم یک بازی مشابه با Slingshot Stunt Driver & Sport است و از همان مکانیزم ها استفاده می کند و همان پویایی و همان گیم پلی را دارد. تنها تفاوت این بازی با Slingshot Stunt Driver & Sport این است که Slingshot Stunt Driver & Sport یک بازی ماشین سواری است اما Slingshot Stunt Biker یک بازی موتور سواری است. درحالی که ممکن است با خودتان فکر کنید این بازی حرفی برای گفتن ندارد و فقط یک بازی کپی و تکراری دیگر است که به مارکت اندروید اضافه شده، در عین حال اگر قضاوت یکجانبه را کنار بگذاری و وارد بازی شوید خودتان متوجه می شوید که نحوه ارائه این بازی با هر بازی دیگری فرق می کند و همین عامل باعث تمایز Slingshot Stunt Biker از هر بازی دیگری شده است.

باید بگوییم ایده خلاقانه و البته دیوانه وار بازی Slingshot Stunt Biker که در آن شما با یک قلاب سنگ به مسیر مسابقه پرتاب می شوید خیلی خوب جواب داده است. بر خلاف اکثر بازی های موتور سواری که سعی می کنند یک تجربه موتورسواری واقعی را برای گیمرها خلق کنند، این بازی اصلاً قصد ندارد این کار را انجام دهد و به هیچ عنوان خودش را جدی نمی گیرد. این بازی بیشتر برای سرگرمی و گذاران اوقات فراغت مناسب است، جایی که شما چند مرحله را پشت سر می گذارید و امتیاز و پاداش دریافت می کنید و با همین امتیازها و پاداش ها موتور و قلاب سنگ تان را ارتقاء می دهید و وارد مرحله های بعدی می شوید. برخی ویژگی های این بازی شامل: گیم پلی سرگرم کننده، مرحله های چالش برانگیز و متنوع، فضای گرافیکی زیبا و چشم نواز، صداگذاری های عالی، رابط کاربری ساده و سر راست، کنترل های آسان، و… می باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 118 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم