آخرین خبر/ Mergy: Merge RPG game – Idle heroes games RPG – مرجی: قهرمان مبارز نام یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Guycorp Games برای دستگاه های اندروید منتشر شده است.

این بازی یک تجربه متفاوت برای شما خواهد بود. ژانر محبوب و پرطرفدار نقش آفرینی یک ژانر کاملاً شناخته شده است و المان هایی که در بازی های این ژانر استفاده می شوند برای همه گیمرها آشنا هستند. اما بازی Mergy: Merge RPG game – Idle heroes games RPG از المان های ادغام و آیدل استفاده می کند و سعی می کند با ترکیب این المان ها گیمرها را به سمت خودش بکشاند. همانطور که احتمالاً از تریلر معرفی بازی و اسکرین شات ها حدس زده اید، این بازی در حقیقت یک بازی قهرمان محور است. قهرمان شما در طی مسیر پر از چالش خود با یک سری موجودات شرور برخورد می کند که در هنگام رویارویی با آنها به صورت خودکار با آنها به مبارزه می پردازد. این موجودات شرور تهدیدی برای سرزمین های پادشاهی هستند. قهرمان شما توانایی های زیادی برای مبارزه با آنها دارد اما به کمک شما هم نیاز دارد. در ابتدا که بازی را آغاز می‌ کنید قدرت زیادی ندارید و راستش را بخواهید کار زیادی هم از دست تان بر نمی آید. اما با گذشت زمان بسته‌ هایی دریافت می‌ کنید که داخل این بسته‌ ها تجهیزات مختلفی مثل شمشیر، آرمور، و… قرار دارند.

در بازی Mergy: Merge RPG game – Idle heroes games RPG، با باز کردن بسته‌ ها می توانید تجهیزات درون آنها را داخل زمین بازی بیاندازید و آنها را به قهرمان تان بدهید. اما استفاده از این بسته ها محدودیت دارد و پس از هر بار باز کردن هر بسته باید کمی صبر کنید تا دوباره بسته ها شارژ شوند و بتوانید از آنها استفاده کنید. سپس شما باید تجهیزات شبیه به هم را که از بسته ها به دست آوردید با یکدیگر ادغام کنید و آن‌ها را ارتقاء دهید. وقتی که تجهیزات ادغام می‌ شوند به سطح‌ های بالاتر می‌ روند و قدرت آنها هم بیشتر می‌ شود. هرچه قدرت تجهیزات بیشتر باشد قهرمان تان بیشتر در مقابل موجودات شرور دوام می آورد و بیشتر امتیاز و پاداش دریافت می‌ کند. همچنین، شما می توانید با پرداخت پول بازی که همان پاداش های شما هستند بوستر های مختلف خریداری کنید و از امکاناتی که بازی در اختیار تان قرار می دهد استفاده کنید. وظیفه شما در این بازی ادغام به موقع تجهیزات و همچنین خریداری بوستر های مورد نیاز برای مقابله با موجودات شرور و دفاع از سرزمین های پادشاهی است. در مجموع، مراحل متنوع و شگفت انگیز، گرافیک زیبا، صداگذاری های خارق العاده، و گیم‌ پلی ساده و آیدل بازی، همه دست به دست هم داده‌ اند تا یک بازی منحصر به فرد و سرگرم کننده و البته جذاب را برای شما به ارمغان بیاورند. بنابراین، اگر به دنبال یک بازی خوب برای سپری کردن اوقات فراغت تان هستید مطمئناً Mergy: Merge RPG game – Idle heroes games RPG  می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد و ما قطعاً آن را پیشنهاد می کنیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 88 مگابایت
 
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم