آخرین خبر/ Hero Among Us – قهرمانی در میان ما یک بازی جالب و متفاوت از دسته عناوین استراتژیکی و مدیریتی از استودیوی نوپای Fire Horse Studio برزیلی است که به صورت رایگان آن را توسعه داده و با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه کرده است.

Hero Among Us یک عنوان خیلی جالب است که تلفیق بسیار خوبی از سبک های استراتژیکی و مدیریتی است و حتی در آن المان هایی از عناوین کارتی دیده می شود. در این بازی شما قرار است در نقش ابرقهرمانانی باشید که مأموریت آنها نجات کره زمین از تهدیدات گوناگون است. مأموریت های شما به کمک به انسان های بی گناه در مقابل حوادث و یا مقابله با افراد شرور (Villain) و کسانی که علیه ابرقهرمان ها هستند خواهد بود. در طول بازی همیشه مأموریتی خاص برای شما وجود دارد و این مراحل ممکن است در هر نقطه ای از کره زمین باشد. به همین خاطر بخش اولیه بازی طوری طراحی شده تا شما بتوانید نقشه کره زمین را از بالا ببینید و مراحل مختلفی که در حال جریان هستند را از روی نقشه مشاهده کرده و به آنها رسیدگی کنید.

بازی Hero Among Us ویژگی های جالبی دارد. برای مثال شما می توانید در دیالوگ ها و گفتگوهایی که با افراد نیازمند به کمک دارید تصمیمات خاصی بگیرید. این تصمیمات در قالب انتخاب های چند گزینه ای به شما نمایش داده می شوند و شما می بایست برای متوجه شدن آن ها کمی با زبان انگلیسی آشنا باشید تا بتوانید انتخاب های مورد نظر را انجام دهید. در Hero Among Us شخصیت ها و قهرمان های متعددی وجود دارند. شما می توانید قهرمان انحصاری خود را بسازید و او را ارتقاء دهید. هر شخصیت می تواند مهارت ها و توانایی های منحصر به فردی داشته باشد و آن ها را در یک بازه به دست بیاورد. شما می توانید با کسب مهارت های بیشتر، شخصیت بازی را نیرومندتر و حرفه ای تر کنید. تمام این بخش ها در بازی Hero Among Us کاملاً مدیریتی هستند و نیاز به انتخاب های استراتژیکی و تاکتیکال شما دارند بنابراین باید گفت که بازی قهرمانی در میان ما صرفاً برای افراد حرفه ای و آشنا به عناوین استراتژیکی و مدیریتی مناسب است. سازنده بازی گفته که قرار است در آپدیت های بازی قهرمانان بیشتری به بازی اضافه شود. اگر از دوست داران بازی های مدیریتی و استراتژی هستید، بازی Hero Among Us می تواند با ویژگی های منحصر به فرد و خاصی که دارد حسابی شما را سرگرم کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
حجم: 140 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم