آخرین خبر/ Battle Bouncers – قهرمانان نبرد که نام کامل آن Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers می باشد یک بازی از ترکیب دو سبک RPG و Brick Breaker می باشد که با تلفیقی زیبا به یک عنوان جالب و سرگرم کننده تبدیل شده است. این ایده متفاوت توسط استودیوی کانادایی Game Hive Corporation در قالب یک بازی عرضه شده است.

این استودیوی خلاق به خاطر ساخت بازی های جذاب و خوش ساختی از جمله Tap Titans 2 ، Battle Run و سری بازی های محبوب Beat the Boss به شهرت زیادی رسید و حالا با ساخت یک عنوان جالب دیگر مجدداً بعد از مدتی سکوت به میدان رقابت بازگشته است. Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers همان گونه که گفته شد یک بازی ترکیبی از دو سبک مختلف است. اگر با بازی های سبک Brick Breaker که برخی از آنها در این سبک عبارت اند از Brick Breaker Lab ، Balls Bricks Breaker ، Bricks Breaker Quest و یا Swipe Brick Breaker آشنا باشید حتماً می دانید که این بازی ها جزو بازی های آرکید محبوب این روزها به حساب می آیند. به این بازی ها به اصطلاح آجرشکن گفته می شود و حالا شرکت بازی سازی Game Hive Corporation با تلفیق آن با یک بازی نقش محور به نام Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers سبکی جدید و گیم پلی انحصاری عرضه کرده است.

در بازی Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers که کلیت آن درست مثل دیگر بازی های سبک Break Breaker است، شما در نقش گروهی از قهرمانان هستید که به صورت یک خط دفاعی در کنار هم قرار داشته و با شلیک توپ های متعدد به سمت مواضع دشمنان آنها را به عقب رانده و از این طریق بر آنها غلبه می کنند. دشمنان در رو به روی شما در پایگاه خود حضور دارند و اغلب آنها پشت جعبه هایی پنهان شده اند تا در امان بمانند. اما این شما هستید که باید با شلیک دقیق به سمت آنها و با کمک گرفتن از قابلیت ضربات دیواری، آنها را به دام بی اندازید. اما تفاوت جالب Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers در بخش شخصیت های آن است. بیش از 30 شخصیت قهرمان مختلف از نژادهای گوناگون مثل انسان، الف، دوآرف، هیولا و … در این بازی وجود دارند که می توانید آنها را با کسب امتیاز و پول خریداری کرده و به گروه خود اضافه کنید. شما می توانید از انواع توپ های مخرب مثل توپ های آتشی، رعد و برقی و بسیاری دیگر علیه دشمنان استفاده کنید و پایگاه آنها را با این توپ ها با خاک یکسان کنید! سیستمی جالب در Battle Bouncers – RPG Legendary Brick Breakers وجود دارد که به کمک آن می توانید شخصیت ها و قهرمانان بازی را ارتقاء داده و قابلیت های آنان را افزایش دهید. این بازی دارای دو بخش مختلف با نام های Heroic و Tower است. در این بازی همچنین می توانید یک کلن انحصاری ایجاد کنید و با دیگر بازیکنان آنلان سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 159 مگابایت
  
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم