گیم اسکن/«قصه‌های مرگ» اثری اکشن با محوریت هک اند اسلش همراه با مولفه‌های نقش آفرینی و سکوبازی محدود و زاویه‌ی دوربین از بغل با طراحی دوبعدیست. قصه از این قرار است که Reaper با مرگ به مشکل خورده و به نظر می‌رسد سرِ زنده ماندن دخترش از دستورات مستقیم مرگ سرپیچی کرده. در این بازی، مرگ زنی است که با خواهرهایش، جنگ و «خشکسالی» به مشکل خورده و تمایلات فردی هر خواهر باعث بهم ریختن توازن در دنیا شده است. مسیری که از مشکل شخصی برای قهرمان شروع شده بود تا درست کردن رابطه‌ی این خواهرها ادامه پیدا می‌کند و به پایانی قابل پیش‌بینی ختم می‌شود.مشاهده ویدیو بررسی در https://www.aparat.com/v/ROWFV

داستان Death Tales نقش محوری ندارد؛ سازنده برایش وقت نگذاشته و توقعی از بازیکن برای دنبال کردن مسیر قهرمانش ندارد. روایتِ داستان در قالب نقاشی‌هایی ثابت همراه با نوشته‌های پایین صفحه اتفاق می‌افتد. علاوه بر این‌که سرعت نوشته‌ها ثابت نیست، قلم انتخابی سازنده هم جالب نیست و حتی  اگر بخواهید هم چیز زیادی دستگیرتان نخواهد شد. وقایع Death Tales در یک دنیای ماورایی اتفاق می‌افتند و دشمنانی که سر راه قرار دارند همه نوعی از موجودات خاص و مرتبط با افسانه‌های قرون وسطایی‌اند.

کامل در https://gamescan.net/?p=86175چالش‌های پیش روی بازیکن به دو شکل دشمن و موانع سکوبازی هستند. دشمنان را که با فشردن پیاپی دکمه‌های ضربه و قابلیت می‌توانید ناکار کنید و چیز خاصی در مورد روش مبارزه یا استراتژی حرکت ندارند (حتی غول‌ها هم با همین فرمول رد می‌شوند!). تنها چیزی که شاید کمی روی گیم‌پلی مبارزات موثر باشد زمان‌بندی ضربه و حرکت است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم