آخرین خبر/ My Little Terrarium – Garden Idle – گلخانه کوچک من: مدیریت باغچه یک بازی جذاب، زیبا و فانتزی از دسته عناوین شبیه سازی یا Simulation است که با ماهیتی آرامش بخش و سرگرم کننده طراحی و توسعه یافته است. این بازی از سوی استودیوی هنگ کنگی Minimonster game limited به شکل رایگان عرضه شده است اما با قابلیت پرداخت درون برنامه ای همراه شده است.

My Little Terrarium – Garden Idle همانطور که از قسمت دوم نامش مشخص است، یک نوع بازی از زیرمجموعه سبک های Idle و کلیکر است. در حالی که اکثر بازی های سبک کلیکر ، Idle یا Tycoon شباهت هایی خیلی زیاد به هم دارند، شاید بتوان گفت که بازی گلخانه کوچک من عنوانی متفاوت و منحصر به فرد در آن ها است. اگرچه آرامش بخش بودن یکی از المان های اصلی تقریباً همه بازی های سبک کلیکر است، اما این ویژگی در My Little Terrarium – Garden Idle بیش از پیش محسوس است.

در بازی My Little Terrarium – Garden Idle شما در نقش صاحب یک گلخانه کوچک و دوست داشتنی هستید. این گلخانه کوچک داخل یک ظرف شیشه ای ساخته شده است. وظیفه شما کاشت و پرورش گیاهان زیبا و سرسبز و همچنین پرورش حیوانات اهلی و بامزه است. اتمسفر بازی گلخانه کوچک من بسیار شاداب، رنگارنگ و دلپذیر است. همه چیز در این بازی پرنشاط، فانتزی و بسیار آرامش بخش هستند. باید گفت که هدف و پیام اصلی این بازی ترغیب مردم برای ساخت گلخانه های طبیعی، احترام به طبیعت و خوش رفتاری با حیوانات است. در طول بازی My Little Terrarium – Garden Idle شما می توانید انواع و اقسام گیاهان و درختان را در گلخانه خود بکارید و حیوانات مختلفی را پیدا کرده و به آن ها رسیدگی کنید. از دیگر ویژگی های بسیار جذاب بازی My Little Terrarium – Garden Idle صداگذاری های زیبا و از آن مهم تر موسیقی های متن فوق العاده شنیدنی و آرامش بخش است که قسمت خیلی مهمی از این بازی را شامل می شود. همانطور که اشاره شد، بخش مهمی از بازی در سبک Idle و کلیکر دنبال می شود. این یعنی شما باید در بازه های زمانی مختلف اقدام به رسیدگی به گیاهان کنید و به آن ها آب بدهید. از نظر گرافیکی هم باید گفت که بازی گلخانه کوچک من طراحی های بسیار جذابی دارد و تقریباً همه چیز در این طراحی ها به صورت نقاشی های دستی نمایش داده می شوند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 6.0 و بالاتر
حجم: 102 مگابایت
 
لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم