آخرين خبر/ Hunter Assassin 2 – قاتل شکارچي 2 دومين بازي از سري بازي هاي قاتل شکارچي از استوديوي Ruby Game Studio ترکيه اي است که به شکل رايگان اما با قابليت پرداخت هاي درون برنامه اي براي دستگاه هاي اندرويدي عرضه شده و در گوگل پلي در دسترس بازيکنان سراسر جهان قرار گرفته است. بازي Hunter Assassin 2 بعد از موفقيت چشم گير قسمت اول يعني Hunter Assassin ساخته و با طراحي ها و سبکي مشابه عرضه شد تا با مراحل جديد، امکانات جديد و ويژگي هاي متنوع تر در بخش هاي گوناگون باز هم طرفداران اين بازي را به وجد بياورد.

استوديوي Ruby Game Studio مدعي شده که قسمت قبلي بازي توانسته در سال 2020 عنوان پنجمين بازي پردانلود گوگل پلي را به خود اختصاص دهد! اگرچه که نمي توان اين ادعا را به صورت رسمي تأييد يا رد کرد، اما مشخصاً تعداد بالاي دانلود و مخاطبين اين بازي يکي از دلايلي اصلي براي ساخت قسمت دوم بوده است.

بازي Hunter Assassin 2 با همان مکانيزم هاي قسمت اول ساخته شده است. بازي در رابطه با مأمورين ويژه اي از يک سازمان مخفي است که قرار است براي نفوذ به مقر دشمن به صورت مخفيانه و نابود کردن آنها مأموريت هاي مختلفي را انجام دهند. شما در نقش اين مأمورين حرفه اي که قاتلين ماهر و کاربلدي هستند خواهيد بود و وظيفه شما پاکسازي مناطق گوناگون از وجود عناصر دشمن است. بازي Hunter Assassin 2 درست مثل قسمت اول کاملاً يک بازي تاکتيکال محسوب مي شود. بازي از نماي بالا دنبال مي شود و شما هدايت شخصيت اصلي را طوري بر عهده داريد که با مشخص کردن نقطه حرکت يا شليک، مي توانيد شخصيت مورد نظر را کنترل کنيد. ورود شما به مناطق تحت کنترل دشمن به صورت مخفيانه است. دشمنان شما مدام در حال حرکت و بررسي اطراف هستند. دشمنان شما يک ديد مشخص دارند که به شکل نور در رو به روي آنها نمايش داده مي شود. به محض اينکه شما در اين منطقه که توسط نور دشمنان پوشيده است قرار بگيريد شناسايي شده و به سرعت مورد حمله قرار مي گيريد. بنابراين بايد اولويت اصلي شما حمله به دشمنان از پشت باشد. در هر مرحله تعداد مشخصي دشمن وجود دارند که بايد آنها را يکي پس از ديگري از بين ببريد تا بتوانيد به قسمت هاي بعدي برويد. به جز سلاح اصلي که مي توانيد آن را انتخاب کرده و ارتقاء دهيد، آيتم هاي جانبي نيز در بازي وجود دارند. براي مثال بمب هاي ساعتي که به محض نزديک شدن به آنها فعال مي شوند و يا امکان استفاده از تجهيزات نظامي مثل نارنجک، موشک و… . بعد از هر چند مرحله که در بازي Hunter Assassin 2 پشت سر بگذاريد، نوبت به رويارويي با رئيس آن بخش است که شخصي بزرگ، خطرناک و مقاوم است. رئيس هاي بازي Hunter Assassin 2 بدون شک چالش هاي سختي براي شما خواهند بود.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4.4 و بالاتر
حجم: 87 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد

براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم